14 lat portalu

Zmiany, zmiany :slight_smile:

100 lat, ale nie w kamieniołomie :wink:

Również przyłączam się do życzeń :slight_smile: Jak mawiał Spock - “Żyjcie długo i prosperujcie” :wink:

spock.jpg

Oby było coraz lepiej :slight_smile:

 

Sto lat!

 

 

Hej,

 

@lordjahu, @bachus - odznaka nie jest nadawana w czasie rzeczywistym - prawdopodobnie zostanie nadana dzisiaj rano. Miałem podobnie, gdy dostałem Weterana, który był 20’tą z odznak.

 

Co do rocznicy ja napiszę krótko: kolejnych udanych lat oraz trzeźwego myślenia i obiektywnego spojrzenia!

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sto lat na serwerach i w chmurze !!!

byle by internet działał …
i portal jeszcze dłużej !!!

Oj bida, bida…

 

Nawet krótkiej oficjalki na głównej żeby nie było…o takim “luksusie” jak urodzinowy konkurs nawet nie wspominam…" źle się dzieje w państwie duńskim"… a050.gif

 

Także czekałem na jakiegoś newsa; zawsze było podsumowanie, ilu użytkowników, ile odsłon itp. A w tym roku tylko ludzik baloniki dostał.

Wykresów pnących się do góry życzę.

 

Nie wspominając, także o przysłowiowych “trzech słowach” podziękowania dla użytkowników, którzy przez te lata tworzyli / tworzą historię portalu

@Madafaker Pod jednym z ostatnich konkursów czytelnicy podręcznikowo pokazali jak nie należy się zachowywać i czym jest brak elementarnego wychowania. Nie zdziwiłbym się gdyby to zniechęciło Redakcję.

 

Możesz napisać coś więcej, albo rzucić linkiem? Bo powiem szczerze, nie wiem o czym piszesz.

Pewnie chodzi o ten konkurs z Avastem

100 lot. będzie jakiś konkurs?

Wodzu nie wiem czy pamiętasz ale na HZ w Kliczkowie jednym z partnerów był Bitdefender który nas wręcz zasypał licencjami na różne wersje ich softu. i hejt na żywo ze strony zaproszonej elity portalowej a nawet niektórych członków redakcji był o wiele większy od nagonki na AVG.

 

Nie mylmy konkursu urodzinowego z wskazaną przez Ciebie “parodią” na zlecenie…ale pal licho to zagadnienie…a cała reszta to totalne olanie wszystkiego i wszystkich…chyba tak jeszcze nigdy nie było…

 

A “zniechęcenie” widać i czuć… r010.gif

Też liczyłem na jakieś urodzinowe info… jakby nie było, to taka tradycja z ubiegłych lat. Niestety redakcji nawet tego się nie chciało… smutne. Oby w przyszłym roku było lepiej. 100 lat.

Może po prostu w tym roku nie było czym się pochwalić?

A pamiętasz info z HZ, że koło października będzie konkurs w stylu diody? Że to już zaawansowana sprawa, że będą aplikacje na smartfony, szmery, bajery - ciekawe co w tym temacie :wink:

 

Nie…raczej nie było “za co”…ale było “kogo”…kilka miłych słów i odbiór byłby  zupełnie inny…nikt nie oczekiwał wygrywania “Mercedesów”…

 

" Dziękujemy za to że byliście / jesteście z Nami"…to nic nie “kosztuje”…

 

 

Nie pamiętam tylko czy była deklaracja co do roku.

 

Zanim odczytałem twój wpis przedmówcy wszystko wyjaśnili.

 

@fiesta Przyznam że wtedy nie przebywałem w gronie osób jakoś otwarcie krytykujących sponsora i nie odczułem tego.

 

@Madafaker Fakt że ciekawie byłoby przeczytać jakieś podsumowanie kolejnego roku, ilu nowych czytelników zarejestrowało się, ile danych zostało pobranych, ile wpisów na blogu, ile związków i zrodzonych z nich dzieci, kto kogo z kim zdradził i najważniejsze - gdzie jest Nemo itd. :wink: