1440x900 zniknęło z listy roździelczości!

Pewnego razu włączyłem komputer i była zmieniona rozdzielczość (używam 1440x900). Rozdzielczości było wiele do wyboru od 640x480 do 1600x1200 ale akurat zniknęła ta moja. Nie da się jej ustawić ani we właściwościach ekranu w Windows ani w Calastyc Control Panel. Jestem pewien, że mam najnowsze sterowniki.

System: XP Home

Monitor: SyncMaster 920nw

Karta graficzna: Ati Radeon 9250

a może włąśnie najnowsze sterowniki nie oferują takiej rozdzielczości, aktualizowałeś sterowniki ??

Aktualizowałem je już dawno temu i rozdzielczość była. Sprawdzałem i nie ma nowych wersji. Po prostu pewnego razu włączyłem komputer i tak się stało, a nic wcześniej nie usuwałem czy coś i nie było żadnych błędów

Spróbuj poeksperymentować z ustawieniami w Właściwości monitora -> Atrybuty.

Tak samo. Powinna być pomiędzy 1360x1024 i 1600x600 ale nie ma. Dodam, że ów rozdzielczość zniknęła również w grach.

przeinstaluj sterowniki do grafiki powinno powrócić

To nic nie daje, przeinstalowałem nawet system.

Dodane 24.09.2009 (Cz) 18:51

Dziękuję wszystkim za dobre chęci :smiley: już sobie poradziłem z problemem!

To może powiedziałbyś jak poradziłeś sobie z tym problem, bo właśnie po raz kolejny mam ten problem ze swoim GF 6600 GT przy Asusie panoramie 19cali. Liczę na pomoc. Pozdrawiam

Dodane 05.10.2009 (Pn) 16:30

Już rozwiązałem sam problem. Więc jeśli chodzi o mnie to okazało się, że zruszyłem kabel od monitora przy obudowie. Ponowne podłączenie kabla rozwiązało problem!! Pozdrawiam