1607: Nie można zainstalować programu InstallShield Scriptin

Witam !

Wdczoraj dokonałem zakupu Call ofm Duty 2 - pełna radość - do momentu aż nie wróciłem do domu i nie zasiadłem przed kompa w celu instalowania gry.

Po uruchomieniu instalatora w okienku pokazał sie napis który umieściłem w tytule postu. Wiem że wszystkie rady sprowadzają się do albo skopiowania dysku na dysk tweardy i wgrania pliku instmsia.exe i uruchomieniu go jniestety po operacji tej wyskakuje napis nIEPRAWIDŁOWY SYSTEM OPERACYJNY LUB WERSJA SYSTEMU OPERACYJNEGO DLA TEJ APLIKACJI.

Druga rada jaka zanlazłem to strona http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108340

Niestety albo robię coś źle albo też nie pomaga.

Będę bardzo wdzięczny za wszelka pomoc.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 07.06.2007 (Czw) 11:42

Axcha zapomniałem dodac że komp dosyc nowy intel core duo 1,86

windows xp z sp2

Start >>> Uruchom >>> services.msc

Tam wyszukaj Instalator Windows i sprawdź czy jest uruchomiony na Automacie. Jeśli nie to zmień to.

Musisz zaktualizować instalator w systemie.

Wejdź tu C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver i skasuj folder " Driver" Następnie znajdź na płycie z grą, “setup.exe” kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości, przejdź do zakładki wersja i u samej góry masz wersję pliku. Teraz wejdź na tą stronę http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108158

I pod obrazkiem masz linki do odpowiednich instalek, jeżeli masz wersję pliku taką jak na obrazku to ściągasz instalkę dla wersji zaczynającej się na 8, dla innych wersji chyba się domyślisz

jestescie boscy - wielkie dzieki

pozdro i szacun

a mi dalej nie chce działać:/ ale u mnie nie wyskakuje żaden komunikat tylko po prostu się nie włącza, nic, w procesach jest tylko “setup.exe”. Wersja tego setupu to 5.52.164.0 a tam takiej wersji nie ma, za to moja wersja installshield’a to 9, nie wiem czy tak powinno być czy też nie? Fifa korzysta chyba z czegoś innego bo ona się instaluje.

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 22:02

neverwinter nights ma już nowszą wersje bo 6.31.100.1190 i da się zainstalować. Czyli wychodzi na to że nie chce mi czytać starszych wersji, ale dlaczego? i jak to naprawić?

amare u mnie jest to samo;/

Złączono Posta : 18.06.2007 (Pon) 18:14

tyle ze ja niem oge zainstalowac fify 07

no eni wiem ja akurat fife moge zainstalować;) bo ona nie kożysta chyba z installshild, tak mi sie wydaje.

mniejsza z tym ale nie chce mi sie wlaczyc autorun z menedzerze zadan jest ale sie nie uruchamia i gdy wlacze autorun do zuzycie procka wzrasta do 100% tak jakby autorun byl zrabany;/

to wyłącz autorun i zainstaluj ręcznie z płyty

tz jak ?? bo jak wejde na plyte to tam tez musze kliknac na autorun, wiec co to za roznica??

no masz racje, sorki, myślałem że jest tam setup ale okzało się że jest tylko do EASO, ale do samej fify nie ma.