18 Wheels of Steeal gdzie kupić ciężarówki?

Mam pytanko koło jakich miast są salony w których można kupować ciężarówki? Może znacie? Może wiecie? Pomóżcie mi!

Chodzi ci o grę??

http://www.timsoft.pl – patrzyłes??

No a o co niby? Przeciez temat jest o grze! :stuck_out_tongue:

Jak dobrze pamiętam to na mapie są oznaczone miejsa z dilerami ciężarówek ;]

No sa ale jak się tych dealerów odwiedzi! No i ja bym chciął ich odwiedzić ale niewiem gdzie są !!

gralem w to kiedys musisz zaznaczyc gdzies zeby na mapie pokazywalo dilerow ciezarowek i ci bedzie pokazywac … trzeba chyba zrobic to w opcjach albo jak sie mape wlaczy to tam gdzies to napisane jest/… poszukaj napewno da sie to wlaczyc

w sklepie

ja gram w king od the road i jak tam dam f5 to mam dilera, zamawiam i mi pokazuje w którym miejsu moge kupic, popróbuj wszystkimi przyciskami to najlepszy sposób :stuck_out_tongue_winking_eye:

przemo86 no wiem ale żeby się wyświetlały to musze je najpierw odwiedzić i dopiero się będą wyświetlać !!

Nie pamiętać, bo zapomnieć :stuck_out_tongue:

Kurna to mam problem!!

Ale i tak nadal zcekam na pomoc!!

M@teo: musisz poszuka po mapie (bedzie taki zjazd, murek i za murkiem beda furki staly :slight_smile: ) Jak dobrze pamietam to 1 sklep byl gdzies kolo miasta najdalej wysunietego na lewo (dokladnie lewa strona na samej gorze, droga dojazdowa od prawej strony na gorze i tam gdzies na zakrecie bedzie) i jeszcze gdzies kolo salt lake city