1and1 ma ktoś zdanie?

Witam ,

ma ktoś zdanie o 1and1 bo jest ta oferta teraz 30 dni ale pewnie jest wiele haczyków , chodzi mi najbardziej o to czy w 29 dniu będę mógł zrezygnował bez ponoszenia kosztów i w jaki sposób zrezygnować będzie trzeba do nich dzwonić czy jak ?

Ja mam u nich 2 domeny i nigdy z niczym nie było problemów. Jedną z nich mam w promocji 2 lata za darmo i jak zaczynałem u nich to mówili, że będę mógł spokojnie rezygnować w 364 dniu :wink: Domyślam się, że tuż przed wygaśnięciem 30 dniowej promocji otrzymasz fv proforma, która jeżeli zostanie opłacona to pozwoli Ci korzystać z ich usług dalej. Jeżeli nie opłacisz to zapewne usługi zostaną zablokowane.

Najlepiej zadzwon na infolinię i się dowiedz :slight_smile:

Może to nie do końca odpowiedź na twoje pytanie, ale zapraszam serdecznie na nową stronę z porównaniem różnych ofert hostingowych. Zachęcam również do pisania opinii na temat ofert i/lub firm hostingowych :slight_smile:

Strona dostępna pod adresem http://jakihosting.info.pl

Czytałem że są różne haczyki boje się że jak podam dane to aby mi rachunku nie przysłali .

Nie wiem dokładnie jak to jest w 1and1, ale np. w OVH jak sam nie “wyklikasz” na ich stronie zamówienia do opłacenia to nie dostaniesz żadnej faktury od nich. Po prostu najwyżej jak nie opłacisz serwera na kolejny okres to stracisz ten serwer. Wydaje mi się, że tak powinno być też w innych firmach, ale najlepiej jest wysłać do nich maila albo zadzwonić i dokładnie się wszystkiego dowiedzieć :slight_smile:

mam stronke na 1and1.pl, skorzystałem rok temu z tego darmowego hostingu wraz z domeną.

napisalem niedawno maila z pytaniem czy mozna wykupic domenę, zeby sie zabezpieczyć.

przekleję to co mi odpisali :

ale i tak bym sie zapytał co i jak z tą ofertą.