1and1, OVH czy coś innego?

Witam, dziadek poprosił mnie abym założył mu stronę internetową jego firmy, której adres mógłby sobie umieścić np. na wizytówce.

Na jakiej domenie .pl najlepiej umieścić taką stronę ?

W 1and1 pozostało 5 dni do końca promocji, nie wiem czy warto zaryzykować bo niby są jakieś kruczki w regulaminie i firma ma dużo negatywnych opinii.

Na promocje OVH narzekają że ma małą bazę danych(10x25mb), nie znam się na tym więc mógłby mi ktoś wytłumaczyć czy do tego typu strony taka baza by wystarczyła a jeśli nie to dlaczego ?

Czy lepiej może założyć strone na home.pl albo nazwa.pl (lub jakimś innym hostingu)? Rejestracja domeny również wynosi 0zł ale rozumiem że do tego trzeba dokupić również serwer który wiąże się z kosztami.

Strona nie będzie jakaś zaawansowana, jedynie podstawowe rzeczy typu kontakt, dojazd,oferta itp.

Poradźcie mi co najlepiej wybrać, nie chciał bym dziadkowi narobić jakiś kosztów w przypadku jakiś kruczków w regulaminach promocji 1and1 i OVH.

Jeśli ma to być strona bez żadnych bajerów (czysty html) to nie przejmuj się bazą danych - nie będzie potrzebna.

Na home.pl można założyć samą domenę. Nie wiem jaka jest aktualnie promocja. Jakiś czas temu rejestracja była tania, ale przedłużenie to już kilkadziesiąt złotych przynajmniej.

Jakiś super bajerów nie będzie, pare zdjęć, mapka google,jakaś ładna szata graficzna i tyle.

To tak jak napisałem - obejdziesz się bez bazy danych

do prostych stron polecam www.lh.pl - mam tam 2 stronki i przez 2 lata zero problemu