2.1 czy kolumny

Siema

Chce za 200 zł kupić audio do kompa.

Zastanawiam się nad zwykłym zestawem 2.1

oraz nad podłączeniem do kompa wierzy jako wzmacniacza i dokupienie 2 kolumny za 200 zl

Co lepszE ?

Jak masz miejsce to OCZYwiście dwie kolumny,za te pieniądze lepiej wyczesać jakieś solidne używki (lub słabsze nówki) niż męczyć uszy na pierdziawkach. Ja zrobilem sobie kolumienki samodzielnie (głośniki Tesla) i grają o niebo lepiej niż Logi czy Creativy, a po podpięciu kompa do wieży Technics zrywa beret, zwłaszcza w grach i filmach (za swojego Techa eh600 dałem 4 stówy i nie żałuję ani dnia tej inwestycji, bądź co bądź, w nienajświeższy sprzęt).

200zł to za mało na kolumny. Do tego dochodzi jakiś wzmacniacz, czincze. Lepiej dołożyć z 300zł i złożyć samemu kolumny. Naprawdę w tej cenie już skonstruujesz naprawdę dobre kolumny, w przeciwieństwie kupna gotowych :wink:

ja polecam GENIUS SP HF 3000A 2.0 sam je mam i naprawde grają wyśmienicie, GENIUS SP HF 3000A 2.0 spokojnie wygryzą te Logitechy i Creative 2.1 :slight_smile: te plasticzki, płaci się za jakość dźwięku wykonania itp, anie za Logo Firmy Logitech lub Creative :slight_smile: