2 antywirusy 1 oprogramowanie

Witam! Ostatnio natrafiłam na temat, że na jednym komputerze, z jednym oprogramowaniem nie może być dwóch antywirusów. Jakieś 2 miesiące temu kupiłam laptopa, Asus x553m, na którym był już zaintalowany McAfee. Zaintalowałam jeszcze Avasta, z którego korzystałam wcześniej i z którego byłam zadowolona. Dodam, że nie zamierzam płacić za antywirusa, a wyskakiwały mi jakieś powiadomienia na McAfee o wykupienie jakiejś licencji. Który program polecacie odinstalować? Chciałam się pozbyć McAfee, ale nie znam się na komputerach kompletnie, więc wolę zapytać bardziej doświadczonych osób :slight_smile:

odinstaluj ten płatny :slight_smile: zostaw avasta

 

PS.

Jeśli zostaniesz przy avaście to możesz sobie jeszcze zmienić :

klikasz

Ustawienia 

Narzędzia  -->i tam ustaw na wyłaczony opcje Grime Fighter 

Co mi to daje? :slight_smile:

to płatna opcja w Avaście  -można wyłaczyć :slight_smile:

http://www.pcworld.pl/news/395919/avast.GrimeFighter.html

 

PS.

a jeśli faktycznie masz ważny wykupiony  McAfee to zostan przy nim, chyba że jest już nieważny .

Co za młotek usunął mojego posta? Argumentacja?

 

Powtórzę może:

Z darmowych to tylko AVG Free.

A po zainstalowaniu tylko drobna kosmetyka, w ust. zaawansowanych > wygląd > odznaczamy powiadomienia: dot. statystyk, przyspieszania startu systemu, doradcy.

Możesz też mieć za darmo wersje płatne antywirusów (oczywiście wybierz tylko jeden z nich) całkowicie legalnie, za darmo:

 

McAfee AntiVirus Plus 2015 - licencja 12 miesięcy

 

AVG Internet Security 2015 - licencja 12 miesięcy

 

Bitdefender Internet Security 2015 - licencja chyba 6 miesięcy

 

W systemie powinien być uruchomiony nie więcej niż jeden program antywirusowy, inne należy odinstalować