2 antywirusy

(djkamil09061991) #1

mam 2 antyvirusy jednego eset antyvirus i kasperskiego. tylko ze eset ma wygasla licencje a kasperski nie. to mam usunac tego eseta?

(me@djohnsc) #2

Tak, zresztą nie powinno się mieć na raz zainstalowanych i załączonych dwóch antywirusów

(Bolo92) #3

Masz farta, że się nie gryzą :stuck_out_tongue:

Ja jak byłem jeszcze całkowitym laikiem zainstalowałem dwa antyvirusy ;p nie gryzły się, jednego wywaliłem i wrzuciłem innego z płyty "dzień bezpiecznego komputera" te się pogryzły i po ok. 30s od włączenia kompa jak się załączyły to system wieszały ;p Nawet nie wiedziałem o istnieniu trybu awaryjnego, dobrze, że kolega mi pomógł wtedy. A najlepsze jest to, że klnąłem na ten cały dzień bezpiecznego komputera ^^ zamiast pomóc to mi zepsuli komputer ^^.

(Dzioszek) #4

sie dziwie że ci komp nie muli dwa antywirusy hehe w zupełności jeden ci wystarczy nie powinno sie obciążać 2 antywirusami systemu bo później zamula więc odinstaluje eseta i zostaw tego kasperskiego ale i tak nie polecam kasperskiego ;/

(djkamil09061991) #5

odinstalowalem eseta i zainstalowalem AVG 8.0 free edition. mam nadzieje ze jest dobry

(Kanaliaon) #6

Zasada jest taka, że nie używamy dwóch antywirusów jednocześnie, mogą występowac konflikty między nimi.

(Dzioszek) #7

dobry wybór osobiście go używam codzien jest aktualizacja no i za darmo :slight_smile:

(Sebos99) #8

ale Kaspersky jest też usunięty tak?

(djkamil09061991) #9

tak kasperskiego usunalem.tylko zdaje mi sie ze ten nowy antyvirus troche mi kompa zmulil. moze innego jeszcze poszukam

-- Dodane 20.02.2009 (Pt) 16:20 --

a jest antyvirus ESET NOD ale z licencja taka jak AVG free edition? jak cos to dajcie link

(Kanaliaon) #10

NOD32 niestety nie jest darmowy.