2 antywirusy

mam 2 antyvirusy jednego eset antyvirus i kasperskiego. tylko ze eset ma wygasla licencje a kasperski nie. to mam usunac tego eseta?

Tak, zresztą nie powinno się mieć na raz zainstalowanych i załączonych dwóch antywirusów

Masz farta, że się nie gryzą :stuck_out_tongue:

Ja jak byłem jeszcze całkowitym laikiem zainstalowałem dwa antyvirusy ;p nie gryzły się, jednego wywaliłem i wrzuciłem innego z płyty “dzień bezpiecznego komputera” te się pogryzły i po ok. 30s od włączenia kompa jak się załączyły to system wieszały ;p Nawet nie wiedziałem o istnieniu trybu awaryjnego, dobrze, że kolega mi pomógł wtedy. A najlepsze jest to, że klnąłem na ten cały dzień bezpiecznego komputera ^^ zamiast pomóc to mi zepsuli komputer ^^.

sie dziwie że ci komp nie muli dwa antywirusy hehe w zupełności jeden ci wystarczy nie powinno sie obciążać 2 antywirusami systemu bo później zamula więc odinstaluje eseta i zostaw tego kasperskiego ale i tak nie polecam kasperskiego ;/

odinstalowalem eseta i zainstalowalem AVG 8.0 free edition. mam nadzieje ze jest dobry

Zasada jest taka, że nie używamy dwóch antywirusów jednocześnie, mogą występowac konflikty między nimi.

dobry wybór osobiście go używam codzien jest aktualizacja no i za darmo :slight_smile:

ale Kaspersky jest też usunięty tak?

tak kasperskiego usunalem.tylko zdaje mi sie ze ten nowy antyvirus troche mi kompa zmulil. moze innego jeszcze poszukam

Dodane 20.02.2009 (Pt) 16:20

a jest antyvirus ESET NOD ale z licencja taka jak AVG free edition? jak cos to dajcie link

NOD32 niestety nie jest darmowy.