2 domeny, 1 serwer

Witam

Jestem właścicielem strony internetowej na hostingu 1&1 i chciałbym umieścić na nim dodatkowa stronkę kolegi ponieważ nie wykorzystuję całej przestrzeni dyskowej, a będzie to korzystne dla mnie i dla niego ze względu na koszty utrzymania. Reasumując: 2 różne domeny, 1 serwer. Ponieważ nie bardzo wiem od czego zacząć, proszę o wskazówki jak się do tego zabrać :slight_smile:

Z góry dziękuję i pozdrawiam :slight_smile:

Jerry77

Jak już masz domeny, do obu przypisujesz dns serwera. Jak serwer je ogarnie przypisujesz domeny do folderów korzystając z ustawień konta.

Ja jestem właścicielem serwera w home.pl na którym mam trzy strony. Napiszę Ci jak ja to zrobiłem na przykładzie tych trzech witryn.

  1. Główna witryna

  2. Druga i trzecia witryna jest w odpowiednich katalogach i ustawiłem przekierowanie ruchu na odpowiedni katalog, który utworzyłem na serwerze. Czyli odpowiednie DNS i po /nazwa katalogu który utworzyłeś dla dodatkowych stron

Nie taki diabeł straszny jak to mawiają :twisted: Powinienem już dać radę więc dziękuję za posty :slight_smile: Jakby coś poszło nie tak to napiszę :slight_smile: