2 Dyski i na każdym jest windows

Witam, mam pytanie od jakichs dwóch lat pracuje na jednym dysku 1TB i mam na nim windows xp, Chciałem podpiac stary dysk  320gb na którym tez jest windows xp żeby zrzucic z niego wkońcu jakieś zdjęcia itp. i mam pytanie czy jak go podepne i włącze kompa to To pokażą się 2 windowsy do wyboru? czy poprostu włączy się ten windows z dysku 1TB? który używam juz jakiś czas. Z góry dzięki :slight_smile: I jak się wtedy pokażą partycję ? bo na tym dysku jak i na starym mam po trzy partycję które maja takie same nazwy ;p

Sprawdż w BIOS które dyski są wykrywane.Chyba trzeba będzie przestawiać kolejność bootowania w Boot Menu

Póki co to mam podłączony tylko dysk 1Tb, to jak wykryję 2 windowsy to chyba obojętne na którym się włączy? , przekopiuje tylko pare giga ze starego dysku na nowy  i stary dysk odępnę i wszystko wróci do normy tak jak jest teraz?

A co  ze sterownikami jeżeli  włączy  się ten system z dopiętego dysku?

 

Podłączyć drug  dysk i w biosie ustawić żeby bootowanie odbywało się z tego pierwszego.

znaczy się co ze sterownikami? kiedys jak ten 1tb podpinałem to właśnie było tak że po włączeniu kompa pokazane były 2 windowsy i do wyboru były, to jak mi się włączy ten windows ze starego dysku to jakbym wyłączył i włączył od nowa i wtedy wybrał ten z\system z dysku 1TB?

Zamykam temat, podłączyłem , przekopiowałem moment bez problemów :slight_smile: