2 dyski w komputerze - Swoje pliki i od kumpla

Witam.Mam problem z dyskami w komputerze.Otóż podłączone mam 2 dyski w celu “reanimacji” jednego z nich za pomocą drugiego,na którym jest zainstalowany Windows XP.Ten działający jest od kumpla.Problem polega na tym,że po podłączeniu owszem,komputer odpala normalnie i Windows wykrył dysk,ale teraz jak wchodzę w Mój Komputer,to tam są partycje z obydwu dysków i tu jest problem…Bo chciałbym to jakoś oddzielić - swoje pliki od plików od kumpla (“dysk od dysku” tak jakby).

Da się to jakoś zrobić,abym mógł swobodnie z poziomu Windowsa przeglądać tylko pliki zawarte na moim dysku twardym czy jest to niemożliwe ?

Pomocy :frowning:

W sensie nie wiesz które partycje są partycjami z twojego dysku twardego? W jakikolwiek sposób do tego nie podejść, problem wydaje się być bez sensu… Jeśli chcesz zobaczyć jak te partycje “leżą fizycznie”… start->uruchom->compmgmt.msc->zarządzanie dyskami i już widzisz co gdzie jest.

o co wogóle chodzi temu użytkownikowi, nie czaję problemu ;/ otwierasz partycję i widzisz czy to są twoje pliki czy kumpla i nie ma problemu.