2 filmy na jednej płycie

jak nagrać dwa filmy dvd na jedną płyte filmy zajmują po 2GB. zgory dziękuje za porady.

dwa katalogi - to proste prawda?

jak dla mnie zbyt pochopne wnioski wyciagasz (a moze to ja?)

ewjp , o co konkretnie Ci chodzi?? o dwa pliki avi na jednej plycie czy o dwa filmy w formacie dvd-video do stacjonarnego odtwarzacza nieczytajacego divx’ow? Jesli o to drugie to watpie zeby to bylo mozliwe, oczywiscie zalezy to od dlugosci filmow. Moge jednak powiedziec ze dwoch poltoragodzinnych raczej nie zmiescisz, skoro jeden zajmuje prawie cala plytke.

jesli chodzi o avi to tak jak kolega wyzej poradzil.

Bubu,w Nero Vision jest opcja ponownego kodowania filmu DVD(mozna tam ustawic dowolny stopien kompresji).Poza tym gwarantuję Ci że można nawet 3 półtoragodzinne filmy zmieścić na 1 standartowej płycie DVD,jest to kwestia odpowiedniej kompresji fimu. ewjp wyrażnie zaznaczył że chodzi mu o filmy DVD :lol: . Pozdrawiam

owszem mozna kompresowac, ale ja bym chyba takiego filmu juz nie chcial ogladac, raczej znacznie odbije sie to na jokosci (chyba ze ja oczyms nie wiem - to przy okazji sie dowiem :slight_smile: ), no ale trzeba z czegos zrezygnowac :slight_smile:

pozdr.