2 głośniki + subwoofer lub 2 głośniki + subwoofer do 100zł

Witam mam do was wielką prośbe czy możecie mi polecic jakieś dobre głosniki 2 głośniki + subwoofer gdzieś do granicy 100 zł albo głosniki 5 głośniki + subwoofer też gdzieś w granicy 100 zł wiem ze takowe moge dostac na allegro ale czy może polecicie mi jakieś dobre głosniki takie zebym odzuł zmiane słuchanej muzyki ponieważ mam już stare glosniki firmy micromaxx ale nadszedł czas na zmiany.Pozdrawiam i czekam na wasze opinie

Ps. Co sądzicie o tym zestawie

http://allegro.pl/item113466782_glosnik … s_605.html

5+1 do 100zł. nie masz nawet co kupować bo to pieniądze wyrzucone w błoto :!:

Z zestawu 2+1 polecam logitech S-200.

Sam takie mam i naprawdę nie mogę się po dziś dzień nadziwić jak takie małe głośniczki moga grać tak głośno i czysto :slight_smile:

Zdecydowanie je polecam :slight_smile:

Creative… i wszystko jasne.

Lepiej kupic zestaw Creative i dać 250 niż jakiegoś Media Techa czy Logi techa z 100. Creative rulezz… Ja mam creative głośniki 2.1, mp3 1gb MuVo TX SE i muszę powiedzieć że tego sprzętu nie wymienił bym na żaden inny!

CREATIVE RULEZZZ… :slight_smile:

tak ale nie wiem czy wiesz ja chce kupic do 100 zl a nie powyzej 250 zl jesli tyle bym chcial dac to bym napisal:)

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 14:13

Aha czekam na wasze dalsze opinie i mam jeszcze jedno pytanie o karte dzwiekowa do 100zł czy taka karta wraz z głośnikami będzie można słuchac muzyki w grach itp.Czy może polecicie jakas inna karte plus jakieś głosniki tak jak w temacie

http://allegro.pl/item113604096_ozir_po … ax_fv.html

Kpisz sobie? Logitech i Creative to bardzo dobre firmy i obie mają świetny sprzęt multimedialny.

Poza tym creative maą problemy z niskimi tonami a logitechy nie.

Co do karty dźwiękowej to audigy będzie bardzo dobra. Chociaz jeśli zamierzasz kupic głosniki 2+1 to drastycznie jakości dźwięku to to nie poprawi.

to ma być żart?! Creative zajmuje się głównie sprzętem audio a logitech wszystkimi innymi gratami (myszki, klawiatury) czyli idzie na ilość. A Creative tylko audio. Oto powody dlaczego creative jest ekstra:

  1. Wysoka jakość wykonania

  2. Wysoka jakość dźwięku

  3. Estetyczny wygląd

  4. Świetne Subwoofery

  5. Moc

  6. Cena

  7. Trwałość użądzeń

Jak jest Creative to nie ma h*** we wsi. :slight_smile:

Creative- i wszystko jasne. :slight_smile: !!

Wszystkie te opcje pasują również do firmy Logitech.

To tak jakby powiedzieć, iż dlatego iż firma sony produkuje telewizory, to magnetowidy ma już lipne, kamery cyfrowe też, nie wspominając o playstation, telefonach, laptopach, kinie domowym itd.

Brednie i farmazony :!:

aju a jakie polecil bys glosniki do tej karty dzwiekowej tak do 100 zl:)

Sam posiadam logitech S -200 i jestem zadowolny.

Dobre jeszcze są creative: SBS-380 2.1; SBS-390 2.1;

A tak to do 100 zł. nic więcej bym nie polecał bo to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Do wyboru można jeszcze dodać logitech x-210 za 130 zł.

Jednak zdecydowanie namawiam na te pierwsze czyli s-200 - do 100zł. ( nawet troszkę powyżej) jest to najlepszy wybór.

A mam jeszcze jedno pytanie lepiej kupic takie głosniki jak polecasz czy może kupic wzmacniacz i podłoaczyc do kompa bo głosniki już mam.Co by było lepszym wyborem.Bo nie wiem niekotrzy wola takie glosniki inni podlaczaja pod wzmacniacz:)

oby dwie firmy czyli Creative i Logitech to super firmy , jesli chodzi o glosniki to subwoofe lepszy ma firma creative a satelitki - logitech , ja mam odtwarzacz mp3 , glosniki , myszke Creative i powiem ze nic niechce innego …

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 16:10

a do 100zł to mozesz kupic pozadne glosniki 2.0 :]

Złączono Posta : 11.07.2006 (Wto) 16:13

np takie :

http://allegro.pl/item113728667_creativ … od_ss.html

Nie wiem jak jest ze wzmacniaczem, ale ja bym polecał bardziej kupno 2.1

niema do 100zl 2+1 dobrego :confused: kolega mial takie za 70 zl to dzwiek lepszy jest w komorce mojej :]

Człowieku to jeszcze nie słyszałeś jak grają Logitech S-200.

Za takie głośniki spokojnie można by dać ponad 200zł a nie 70 :? :wink:

nierozumiesz mnie :confused: ja mowie ze kolega moj kupil takie glosniki 2+1 za 70 zl takie jak chce kupic kosmi , niemowie ze logitecha za 70 sa slabe :confused:

geforc przeczytak dokładnie poprzednią swą wypowiedź. Wynika zniej iż nie ma dobrych głośników 2.1 do 100zł. co jest kompletną bzdurą.

Ja już piszesz to pisz tak aby było wiadomo iż chodzi Ci np. o podane przez kosmi głośniki.

a są dobre glosniki 2+1 do 100zl ??? jak tak to mi pokaz

lol człowieku nie mam do Ciebie siły :?

Logitech S-200 można nabyc na allegro nawet za ~70zł. (nowe) a wybór jest świetny. Jest to nie tylko moja opinia ale wielu userów w necie jak i moich znajomych :!:

no widac co ci daja za 70 zl :confused: 2.9 wata satelita ( moje creativy za ktore dalem 169zl maja 7 w ) oraz subwoofer 13 W ( moj ma 20w) u moj ma pilot a te maja hamskie pokrętła na samym widoku , niebral bym tych glosnikow , niemam do ciebie sily AJU 8)

Owszem to nie sa głośniki aby brac je na salę gimnastyczną i robić dyskotekę.

Ale spokojnie można otworzyć okno i słychać je dość daleko przy czym nie ma żadnych niepotrzebnych trzasków czy buczeń.

Pozwolę sobie skopiować tekst z bechmarku:

I tak jak jest tam napisane creativy mają problemy z basami, a pilot: szczerze mówiąc 30 cm kabel do pilota śmiechu warte. Wolę pokrętła :slight_smile: