2 karty dźwiękowe w Win 7

Witam,

Mam pytanko czy w Win 7 da sie ustawić jednoczesnie 2 domyslne karty? Tak zeby na 2 gralo to samo?

Mam glosniki 5.1 ale chcwilowo nie mam kasy na karte 5.1. Mam lapa Asus k50ij z WIn 7 Ultimate x64. Chcialem podlaczyc front glosniczkow i central z lapa a tylne do zewnetrznej karty dzwiekowej ale to chyba niemozliwe (chyba ze znacie jakies programy do tego). Ale wydaje mi sie ze sie takiego czegos nie da zrobic ale mam nadziej ze da sie zdublowac na 2 karty. Tylko jak??

Nie da się, tylko jedna karta może być domyślna.

Niektóre programy dają możliwość wybrania do której karty dźwiękowej ma być kierowany z niego dźwięku ale i tak tylko do jednej naraz.

W screamer radio można wybrać by grało na wszystkich kartach.

Byłoby to ciekawe ale u mnie jakoś to nie działa (mam win xp).

Używam słuchawek Bluetooth które po włączeniu meldują się w systemie jako dodatkowa karta dźwiękowa “Bluetooth AV Audio” ale Screamer jej nawet nie widzi, widzi jedynie Realtek HD Audio i mimo gdy je podłączę to dźwięk przerzuca na nie z głośników ale nie da się zrobić żeby był dźwięk na obu naraz.

A taki ALLPlayer widzi je poprawnie i pozwala mi swobodnie wybrać na które ma iść dźwięk.

Może dodadzą do niego możliwość wysyłania dźwięku na kilka urządzeń naraz bo faktycznie często by się przydało.

Jak na razie nie trafiłem na żaden program który potrafił wysyłać dźwięk na kilka kart naraz i w którym to naprawdę działa…

Aj szkoda szkoda. No nic, to odkladam na karte :stuck_out_tongue:

to może być twoim rozwiązaniem:

http://www.asio4all.com/