2 karty graficzne

Tym się nie przejmuj. Być może masz jakieś nieużywane czujniki wewnątrz, w sumie nie wiem na co. Takie temperatury są wtedy gdy uszkodzony jest czujnik lub go po prostu nie ma w miejscu na to przeznaczonym - pokazuje wtedy maksymalny stan. Najważniejsze dwa czujniki są. Dalej pozostaje kwestia dlaczego grafiki się nie przełączają. Jesteś pewien, że gra uruchamia się na tej gorszej grafice czy wnioskujesz to tylko po mniejszej liczbie FPS?

na pewno bo nawet gry zużywam 100% tej słabszej to tamta nadal stoi w miejscu

Cały czas jest problem z przełączaniem tych grafik… Hmmm… Profil zasilania ok, ustawienia sterowników wyglądają na ok, choć są obcięte.

Wróć do tego ekranu w sterownikach, kliknij link na dole “Ustawienie przełączania grafiki dla aplikacji” i pokaż co tam masz.

tez nic nie daje jak dam wysoka wydajność

Czemu napisałeś, że nie masz więcej kart w menu po lewej jak teraz jak byk widać, że wsio się pokazało? Pokaż mi zawartość wszystkich okien z menu “Zasilanie” po lewej stronie (Power Play, Globalne ustawienia itd.).

3

Ostatni jest ciekawy. Włącz to monitorowanie i odpal CS:GO. Potem zobaczymy na jakiej grafice działała gra.

Aż mi teraz głupio pisać ale teraz działa wszystko

Znaczy, że jest poprawa? Wsio odpala się na tej lepszej grafice?

włączylem ten sensor i się nawet ruszył

ale nadal nie wiem czemu cs tak słabo chodzi wcześniej nawet na najwyższych wymaganiach osiągał 40 fps a teraz musze całkiem zejść z
rozdzielczości i do najniższych wymagań i mam około 60 fps i przycina czasem

i oglądalem raz na internecie że ten laptop posiada funkcje turbo core ale nie działa

Hmm… Sprawdź temperatury podzespołów podczas grania. CS to bardziej gra procesorowa i może coś jest tu nie tak.

teraz jak nie gram mam 75*C

Stanowczo za dużo jeżeli to temperatura podczas spoczynku. Wychodzi na to, że problemem od początku był przegrzewający się procesor. Musisz wyczyścić wnętrze komputera razem z chodzeniem i wymienić pastę termoprzewodzącą.

ok dzięki za wszystko

Pozdrawiam