2 karty graficzne

Mam laptopa asusa co ma dwie karty graficzne amd radeon hd 6520G i radeon hd 7670M. mój problem polega na tym że kiedyć jak grałem w gre cs go to miałem nawet około 100fps teraz ledwo 70 jak sprawdzałem w programie amd to wyświetla się tylko jedna karta graficzna ta słabsza i tylko ona pracuje przez co mam spadek fpsów. W menedżerze urządzeń pisze że oba urządzenia działają poprawnie ale mi coś nie pasuje. Prosze po pomoc

W ustawieniach sterowników powinna być opcja, która zarządza pracą układów. Ewentualnie zacznij od ustawienia profilu zasilania w Windows na “Wysoka wydajność”.

Sorry jeśli moge spytać to gdzie jest to zarządzanie pracą układów bo wysoka wydajność nie działa

gdzie jest zarządzanie pracą układów

Zacznijmy od tego - jakie masz sterowniki i w jakiej wersji? Oficjalne od AMD z ich strony internetowej czy z Windows Update - no i w sumie jaki system operacyjny masz?

dostawca sterownika advanced micro devices inc
data sterownika 2012-06-05
wersja sterownka 8.973.0.0
podpis cyfrowy microsoft windows hardware compatibility publisher
nie jestm pewien czy sterowniki sa z windows update czy ze strony amd
windows 7 home premium

System 64-bit mam rozumieć? Ostatnie sterowniki do 7670M to 15.7.1. Są jeszcze Beta Crimson, ale są bardzo niestabilne

https://www2.ati.com/drivers/whql-win8.1-win7-catalyst-15.7.1-oct30.exe

Zainstaluj i zobaczymy co będzie dalej.

jak zaktualizowałem amd catalys control center wraz z sterownikami nazwa karty zmieniła sie na amd radeon hd 7600m series ale nadal nie działa. system oczywiście 64-bit

Poszukaj czegoś takiego lub podobnego w opcjak Catalyst

obraz

i nic

Coś biedny ten panel ustawień. Co masz pod przyciskiem “preferencje”?

Włącz widok zaawansowany.

włączyłem

Masz więcej opcji teraz w tamtej zakładce?

w zakladce preferencje nic wiecej

Hej,

Zobacz, czy teraz widzisz ustawienia podobne do tych, które prezentował @LORDEK, w tym poście:

Pozdrawiam,
Dimatheus

niestety nie. jest to samo

nie pokoi mnie gpu temp. #2 i #3 a ugóry wszystko stoi oprócz temperatury gpu