2 klawiatury

Czy moglby mi ktos podpowiedziec jak podlaczyc 2 klawiatury tak, zeby dzialaly jednoczesnie ?

Nie słyszałem zeby dało się tak zrobic, ale jezeli by się dało to nie wiem po co :? :? :?

Też nie wiem po co ale możesz podpiąć dwie klawiatury jedną przez port PS2 a drugą przez USB. Za efekty nie ręczę :P:P:P

Chodzi tobie o dwie przewodowe klawiatury?? :?

lub kupić “przelotke” wejścia PS2…:smiley:

No, co Wy? Klient może chciałby pograć z kimś na dwie klawiatury. Wiadomo, że niektóre gry mogą przez jedną, ale są też takie, które mają skomplikowaną klawiszologię i wtedy takie rozwiązanie jest dobre…

Chodzi mi o 2 przewodowe klawiatury ps2.

Mam przejscie ps2=>com,a czy jest przejscie usb=>ps2?

Riven odpowiedzial poprawnie na wczesniejsze pytanie :smiley:

Najlepiej jedną pod PS2, a drugą pod USB ( z przejściówką USB => PS2)

Podłączysz w ten sposób obie klawiatury :smiley: .

Tyle że jest problem przejściówki a konkretnie jej ceny. Miałem kiedyś problem z portem PS2 klawiatury (awaria mechaniczna) i taniej mnie wyszedł zakup dobrej wzmocnionej klawiatury z wyjściem USB niż sama przejściówka.

Ale chcesz, aby można było na tych 2 klawiaturach grać jednocześnie (np. na podzielonym ekranie) :?:

Bo tak to od razu piszę… NIE DA SIĘ.

Nie pleć bo są takie gry w których się da !

Jestem w stanie się z Tobą założyć, że nie da się… 8) Na normalnym domowym pececie… W końcu jest tylko jeden kontroler klawiatury… :lol: Który nie rozróżni, że są w systemie 2 klawiatury. To tak jak z myszkami. Mogą być i dwie… Ale kursor jest tylko jeden… :stuck_out_tongue:

Na normalnym domowym PC da sie uzywac dwoch myszek, trzeba miec tylko zainstalowanego Linuxa i odpowiedni model “gryzonia”.

http://www.linuxfan.pl/dyskusje/pcol.20 … /4518.php3

Nawet Linuxa nie trzeba… Na Windowsie też można… :stuck_out_tongue: