2 kompy 1 net

Mam takie pytania ,

  1. Czy zadziała internet jesli podłącze internet na 2 kompy?

  2. Czy internet sie spowolni??

  3. I czy opłaca sie kupywac neostrade 512 i wtedy podłączac???

Mam internet kablowy łącze 256 kb/s

To musisz uzgodnić z TP,np. jeśli ja podłączyłbym dwa kompy to jednej linii grozi mi kara i odcięcie sieci,tu znowu chodzi o licencję dostępu do sieci na stanowiskach

od kiedy tak jest ?? Z tego co się orientuję, to w jednym gospodarstwie domowym można podłączyć do neostrady kilka kompów. Nie można jedynie udostępniać sygnału poza obręb gospodarstwa

np.

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=info&p1=regulamin

tak więc - albo poprzyj to konkretnym argumenetem, albo nie wprowadzaj w błąd

Do końca nie wiem,czy można podłączyć tak sobie drugiego kompa,te korzystanie osobom trzecim też wszystkiego nie mówi,czy wszyscy robią to na jednym kompie,czy mają oddzielne,bo jeśli mają oddzielne możesz potrzebować zezwolenia,o to mi chodzi,poczytaj i dowiedz się wszystkiego,jeśli wprowadziłem w błąd to przepraszam

Nie no - internet jest podłączony w ramach lokalu i to jest legalne. A jak przyjdzie znajomy, to czemu nie mógłby skorzystać? Nie o takie udostepnianie tu chodzi…

Bardziej o rozdzielenie poza lokal - to już jest problem…

Bardziej restrykcyjni są lokalni ISP, gdzie przeważnie za każdy komputer w ramach lokalu, podpięty do sieci, trzeba osobno płacić…

Z tego, co tutaj przytoczył Monczkin widać, że z Neo tak nie ma

tak można - w obrębie jednego lokalu

tak

tak - jeśli w tym samym czasie będziesz go używać inetnsywnie i tu i tu

Najlepszy rozwiązaniem bedzie zakup routera z wbudowanym ADSL i wtedy łatwo rozdzielisz neta na pomocą LAN-u na 2 kompy, sam tak zrobiłem i śmiga…