2 konta administratora ;/

Witam serdecznie mam pewien problem, otóż mam 2 konta administratora 1 nie moge usunać bo jest kontem wbudowanym i ono mi sie włancza przy starcie systemu.Natomiast ja pracuje na tym 2 i na nim mam wszystkie ustawienia i inne rzeczy, zresztą niechce mieć 1 konta nie potrzebnego.Mam pytanie czy jest jakis sposób na jego wyłaczenie, albo choć zmiany ktore ma byc urachamiane jako pierwsze przy starcie bo te ciągłe zmienianie jest bardzo uciążliwe.Bardzo proszę o pomoc :frowning:

sprawdż jaki masz wpis w kluczu

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

pozycja DefaultUserName ; jeśli będzie inna niż nazwa twojego konta

możesz kliknąć prawym na wpisie, modyfikuj i wpisać nazwę swojego konta - uwaga!! - wzięte z porad w sieci, nie stosowałem, za nic nie ręczę!

możesz się zabezpieczyć - zaznacz klucz winlogon, kliknij plik, wybierz eksportuj i wpisz nazwę i gdzie ma zapisać, rozszerzenie powinno być

.reg; jeśli się nie uda to możesz przywrócić ustawienia sprzed zmian po prostu klikając na zapisany plik reg, w potrzebie z trybu awaryjnego

jeśliby w winlogon była pozycja DefaultPassword to musisz ją również zmienić(ale jeśli nie używasz hasła to raczej nie będzie)

żeby wejść do rejestru wpisz w uruchom regedit.exe

ps. jeśli się zdecydujesz to najpierw się zabezpiecz - skopiuj ważne pliki na inną partycję itd.; jeśliby się nie udało nie musisz reinstalować ani tym bardziej formatować partycji - wybierz naprawę systemu (z płytki)