2 konta neo

Witam :lol: Moją siąsiadką jest moja siostra… Natrafiła ona na na promocne neo 512. Ja mam 128neo a ona mniej kozysta niż ja wiec moża byłoby wpisać do mnie jej hasło i login a ona mój i wtedy byśmy sie pozamieniali internetem. Czy za takie coś nie dostane jakies kary ze strony tp? :? :? :?

Jak się TP dowie to możesz dostać :stuck_out_tongue:

A generalnie to i tak nie będzie działać… przynajmniej tak mi się wydaje: prędkość tak jak limity są przypisywane na centrali do konkretnej linii więc lipa (przyjdzie adpawl lub ktoś inny to się dokładniej wypowie) :slight_smile:

działac to nie powinno chyba

do konkretnego numeru tel przypisany jest abonament neo a do abonamentu dane + hasła

A dokładniej na konkretym numerze telefonu ustawiany jest zegar na porcie z opcją prędkości,hasła i loginy nie mają tu znaczenia.

kup router i sobie pociag od niej neo i bedziesz kozystal jak ona nie bedzie potrzebowac :smiley:

:mrgreen:

A więc sprawa wygląda tak…

Co do kwestii legalności - hmm… jak obczają co i jak, to na upartego mogą wam obojgu kary przysolić podciągając to pod “udostępnienianie poza lokal”

Czy będzie działać?

Będzie, …ale nie tak jak byś sobie tego życzył.

Bo widzisz, prędkość jest przypisana do konkretnego portu na DSLAM’ie a ten do konkretnego numeru telefonu. A więc w tym przypadku po zamianie loginów/haseł prędkość nie ulegnie zmianie.

Faktem jest jednak, że łącząc się na cudzych parametrach będziesz temu komuś a nie sobie nabijał licznik.

Przeglądnij sobie dokładnie cennik i regulamin neo, potem pomyśl - czy będzie Wam się opłacało takie ryzyko?

ciekawe jak i kto ? :wink: … pozdro.

Kto: TP - złamanie regulaminu

Jak: a choćby ktoś może donieść czy zczają że loginy są używane w dwóch różnych lokalach.

Nijak i pewnie UFO :stuck_out_tongue:

Co za :x pytanie!

Co ty myślisz, że TP nie zapisuje żadnych logów? …albo że tak trudno sprawdzić czy nawiązując połaczenie ze swojego numeru łączysz sie podając swoj login/hasło?

Przecież tego nikt recznie nie sprawdza! Takie rzeczy z automatu idą podobnie jak zliczanie transferu… :stuck_out_tongue:

heheeh - powodzenia w śledztwie i egzekwowaniu kary … serio :slight_smile:

EOT

Uważasz że nikt tego nie pilnuje ??

Jak tak to jesteś w grubym błędzie :P.