2 mb złych na HDD!

Właśnie !!

Post.1

skorzystaj z programu np.

HDD_Regenerator_Shell_v1.41 (Trial)

Trial

(ograniczona jest do usuniecia jednego bledu,ale mozna skanowanie powtorzyc od dowolnego miejsca) taka mala przeszkoda

Ostatnio sama naprawialam tym programikem dysk

z 16 bledow na dysku niezostal zaden ,programik sam naprawia bledy

i jest wtym naprawde skuteczny

serdecznie polecam:

http://www.dposoft.net/

jesli chcesz tylko zeby HDD niewykorzystywal obszarow blednych ,do gromadzenia danych skorzystaj z scandiska w WinNP lub np. DiskDoctor

Post.2

to jest tak zwany skutek napieciowy

np. podczas przegrywania danych, wylacza ci sie prad na skutek czego robia ci sie bledy na dysku (blad zapisu - programowy)

program stosuje tak zwany format napieciowy ,ktory powoduje usuniecie bledu (robi to przez podanie wiekszego/mniejszego sygnalu elektr. na przemian na dane miejsce z bledem)

a co do bledow fizycznych ,ktore nieda sie usunac w zaden sposob program moze je przeniesc na koniec dysku

a ty mozesz zrobic format dysku ze zmniejszona pojemn.

troszke i juz masz dysk wolny od jakich ,kolwiek

bledow

ScanDisk

to jest fizyczne uszkodzenie !!

Jak pominąc ten obszar !!

A nie możesz DELETE ??

A jeśli nie możesz to zobacz tu : http://www.tune-up.com/download/languag … u2004trial

ale jakim cudem fizyczne uszkodzenie??? spadl ci czy co??? bo jezeli jest to uszkodzenie fizyczne to za duzo bez ingeroania w srodku nie zrobisz…

Dlatego pytam czy jest mozliwosc odnalezienia softem tego miejsca, i nie uzywania go !!

Jak nie musisz go urzywać to nie urzywaj i tyle. Po co go obchodzić, chyba że musisz go urzywać, jeśli musisz to nie wiem jak ci pomuc, może poszukaj gdzieś tego samego pliku/ów i zamień na dobre

tomi lee… zastanow sie co piszesz przeciez nie mozna wybrac miejsca gdzie dane na dysku maja byc zapisane… nie zrozumiales neone… on ma dziure w dysku (czyli uszkodzenie stworzone fizycznie np. mlotkiem), a poszukuje programu do oznakowania takiego miejsca, aby komputer nic tam wiecej nie zapisywal… niestety ja takiego soft’u nie znam

neone popatrz na drugi post kamcii_18

kamciu_18 nie dopisuj post 1, czy post 2 bo temat robi sie nieprzejrzysty,

ja o nabijanie postow na pewno Cie nie oskarze :slight_smile:

Ta muszę się zgodzić z Kama_18 ten program jest FANTASTYCZNT.Usówa te bad nic po nim nie zostaje.Tylko skanowanie dysku trochę trwa moje 40Gb sprawdzał jakieś 6h Poza tym chyba po uszkodzeniu mechanicznym dysk nadaje siię jedynie do kosza.

Nie ma takiej możliwości aby zdziałać coś softem Jeżeli dysk jest uszkodzony fizycznie to nadaje się już tylko do kosza .Żaden program nie wyznaczy ci ominięcia bad sektorów !!

Pozdro 8)

Gratuluje refleksu 8)

chciałbym zauważyć, że to dość stary temat, więc chyba już nieaktualny

Haha no tak ale php coś kiepsko owija wiem że się nie pospieszyłem ale najlepsze jest to że zaznaczone miałem jako temat nie przeczytany Ale :smiley: :smiley: :smiley: Sam miałem z tego niezłą polewe :smiley: :smiley:

_ DODAŁEM _

A już wiem myślałem myślałem i już wiem jak to się stało :smiley: :smiley: Autoro postu dzisiaj dopisał : Dzięki kamcia gdy to napisał jego wiadomość jeszcze była jak ja pisałem swoją to w między czasie on ją kasował i i to mnie zgubiło :slight_smile: :slight_smile: dlatego temat był tak wysoko Pozatym ja też niedawno miałem kłopoty z dyskiem i stąd może ta refleksja :stuck_out_tongue:

Pozdro 8)