2 miejsce Dobrych Programów


(trubul.as999) #1

Według plebiscytu HitIt 2009 w PCFormacie i CD-Action, dobreprogramy zajęły 2 miejsce w kategorii: Internet, tuż za internetem UPC 120Mb/s :smiley: Gratuluję :slight_smile:


(george32801) #2

A co to za kategoria była dokładnie?


(trubul.as999) #3

Kategorii było 11, np. akcesoria, sprzęt dla gracza, programy użytkowe albo właśnie internet. I tam strona DP zajęła 2 miejsce. :slight_smile:


(pysiu) #4

oo to wielkie gratulacje


(roobal) #5

No to gratulacje :slight_smile:

Pozdrawiam!


(fiesta) #6

Jak ci się nie podoba werdykt czytelników owych pism to po co się tu wypowiadasz (licznik i tak nie bije :stuck_out_tongue: ).

Twój sarkazm niczego nowego tutaj nie wnosi 8)


(roobal) #7

Ale nie każdy jest specjalistą bądź pracownikiem w branży IT i nie każdy czyta te branżowe czasopisma a na Dobre Programy zaglądają przecież nie tylko specjaliści i pracownicy z branży IT ale każdy kto ma na to ochotę jak i również czytelnicy czasopism dla zwykłych użytkowników komputerów jak wspomniane PCFormat i CD-Action.

Dla speców od IT powstał osobny portal TechIT.pl, ten jest dla wszystkich nie tylko dla speców tak samo jak tamte czasopisma, więc nie każdy czyta branżowe pisma.

Pozdrawiam!


(Krogulec) #8

Nie ma czym się ekscytować - IMHO ten pseudo plebiscyt był obliczony po prostu na zbieranie kasy z SMSów wysyłanych przez głosujących...

Z tego też względu nie pisaliśmy o tym...


(fiesta) #9

Tak jak i wiekszość obecnie organizowanych w mediach wszelakich konkursów czy plebiscytów. Poza tym, ta kategoria w której do jednego worka wrzucono dostawce usług i serwis taki jak DP :stuck_out_tongue: