2 modele lapków Toshiby, który się opłaca brać?

Witam

Po długich namysłach i rozważaniach doszedłem do wniosku że moim pierwszym lapkiem będzie Toshiba, mam tylko dylemat, 2 wręcz identyczne modele:

1J0

1IZ

To co je różni to tylko i wyłącznie procek, 1J0 ma Core™2 Duo T7500, 2.2GHz 800MHz FSB i 4MB Cache’u, natomiast 1IZ ma Core™2 Duo T7250 2.0GHz 800MHz FSB i 2MB Cache’u.

Różnica w cenie tych modeli to 290 zł, a pytanie brzmi czy warto dopłacać prawie 300zł do procka 2.2GHz i 4MB Cache’u?

Laptop ma służyć do wszystkiego, ale też i do gierek, czy te 0.2GHz i 2MB Cache’u więcej dadzą jakiś zauważalny przyrost mocy w grach i programach graficznych?

Tak przy okazji, może ktoś wie jaką dokładnie matrycę mają te lapki? Na stronie Toshiby ani w necie nie znalazłem szczegółów

Ekran Rozmiar : 15.4 "

Typ : wyświetlacz TFT WXGA Toshiba TruBrite®

Rozdzielczość wewnętrzna : 1280 x 800

kingston0 źle się wyraziłem, chodzi mi o rodzaj tej matrycy, czy to jest TN czy jakie tam inne są

Warto dołożyć te pieniądze. Większy cache procesora daje się odczuć. A różnice w częstotliwości też… A za te niecałe 300 złoty więcej masz też większy HDD- 200->250 GB :slight_smile:

A o co dokładnie Ci z tą matrycą chodzi… bo nie rozumiem :confused: Pisze wszystko(matryca TFT), poszukać na googlach tylko trzeba…