2 Monitory 1 Komputer Nietypowy problem

Otóż Mam komputer MSI Wind Top AE2050 ( to jest all in one ) do niego przez hdmi podłączony monitor. Mój problem polega na tym ze w firmie klientom chce pokazywać pewne rzeczy na tym właśnie monitorze ale nie tak ze po prostu przeciągam to okno na tamten pulpit ( bo wtedy ja go nie widzę ) chciał bym przesunąć tam np zdjęcia czy np filmik i widzieć co klient ogląda w danej chwili jednocześnie mogąc np sprawdzić ofertę cenową czy np mieć otwarta przeglądarkę ( tak żeby klient oczywiście tego nie widział ) coś w stylu widoku prezentera jak to jest w PowerPoincie tylko ze ze wszystkimi programami. próbowałem z programem actual Windows menager i tam z opcją lustra ale wtedy jak zmniejszę obraz z którego jest lustro to odbicie tez sie zmniejsza :confused: wiecie może jak można coś takiego rozwiązać ? jakiś program użyć ? a może jest jakieś inne proste rozwiązanie ? Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

rozwiązań jest wiele… nawet mógłbyś pod biurko włożyć bylejaką puszkę, połączyć się switchem i po vnc jechać :wink: