2 monitory do 2 kart

Witam, szukałem długo ale pomocy nie znalazłem więc pytam. Mam 2 monitory: LCD i CRT, oraz dwie karty graficzne: ATI Radeon 9250 i zintegrowaną z płytą główną. Moja standardowa konfiguracja to LCD+Radeon, a teraz chcę CRT (działa nawet jak coś) to tej zintegrowanej podłączy, ale nie ma z niej sygnału, nawet jak LCD podłączam. W czym może by problem. Windows widzi niby 2 karty: 1. ATI Radeon 9250 i 2. ATI Radeon 9250 Secondary.

Ktoś wie jak to rozkminic?

PS.

Sorka że trochę nie w temacie, ale teraz zauważyłem że nie działa mi kombinacja (prawy)alt+c, mimo że każdy z osobna jest sprawny. W czym problem?

Karta graficzna zintegrowana z płytą staje się nieaktywna w momencie włożenia innej karty w slot AGP/PCI-E. Nie da się korzystać w taki sposób z dwóch kart.

Co do alt+c, google nie gryzie [http://zapytaj.com.pl/Category/007,007/ … _jest.html](http://zapytaj.com.pl/Category/007,007/2,202,Nie_dziala_mi_na_klawiaturze_litera_c_skopiowalam_z_innej_wypowiedzi_bo_nie_moge_napisac_Dodam_ze_nie_dziala tylko_c_duze_C_dziala Co_jest.html)

Z zasady zintegrowane są wyłączane po włożeniu innej.

Większość kart graficznych pozwala na korzystanie jednocześnie z dwóch monitorów (jeśli ma dwa wyjścia), a czasem nawet trzech. Każdy monitor może mieć ustawioną inną rozdzielczość. Jeśli są ustawione obok siebie lub jeden nad/pod drugim, wtedy będzie można tak ustawić, by przeciągać myszką okienka pomiędzy nimi.

Czasem programy i sterowniki grafiki przechwytują jakieś kombinacje klawiszy, trzeba to zmienić lub usunąć w ustawieniach.

A jest jakiś sposób żeby dodatkowo włączyć zintegrowana kartę, czy pozostaje tylko 2 wejście na dołączonej karcie?

Nie ma takiego sposobu. Korzystasz albo z jednej karty, albo z drugiej.

Też nie do końca, na niektórych płytach głównych ze zintegrowaną grafiką ATI można włączyć “surroundview”. Wtedy jeden monitor podpinasz pod osobną kartę graficzną a a drugi pod zintegrowaną. Działa to bezproblemowo ale kolega “wiciu2.0” raczej nie ma możliwośći skorzystania z tego więc należy to traktować tylko jako info/ciekawostka.