2 Monitory + Windows 7 + GeForce GTX260

Witam .

Mam taki problem, mianowicie nie wiem jak ustawić w windowsie 7 oraz w oprogramowaniu karty graficznej Gainwarda GTX 260 (ExperTool) aby uzyskac z dwóch monitorów jeden wielki, tak jak tutaj :

http://iv.pl/images/12296442023644587907.jpg

Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

może kombinacja “windows” + P i wybierz “Rozszerz”?

Można tak ustawić tam gdzie się zmienia rozdzielczość w Windows 7. W Panelu sterowania NVidia też jest możliwość rozszerzenia pulpitu, ale nie pamiętam dokładnie jakie nazwy tam stosowali.

Ale jak mam wybraną tą opcje Rozszerz pulpit, to rozszerza, jednak pasek jest nadal tylko na jednym ekranie, jak odpale jakąś gre to też jest na jednym ekranie, a jak jakiś film na full screen to także jest na jednym ekranie : /////

POmocy

smalternative , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mając pasek tylko na jednym monitorze więcej masz więcej miejsca na drugim.

Gry na dwóch monitorach, to trochę bezsensu rozwiązanie. Chyba, że gra jest do tego przystosowana, np. World in Conflict.

Filmy też przecież optymalnie ogląda się na jednym wyświetlaczu, nawet jeśli film jest w formacie kinowym, to nie chciałbym oglądać go z łączeniem ekranu w środku.

Żeby mieć pasek na wielu monitorach musisz użyć specjalnych programów (które zazwyczaj też dodają wiele innych funkcji, jak rozciąganie tapety na wiele monitorów). Np. UltraMon (bardzo popularny, płatny) czy DisplayFusion w wersji Pro (płatny).

I tak, zarówno gry, jak i filmy będą działać na jednym monitorze zazwyczaj, chyba, że gra jest przygotowana do dwóch. Bo tak naprawdę to nie jest jeden wielki pulpit, ale dwa.