2 najważniejsze podzespoły w grach!Jakie?

pamieć i karta graficzna

na bank masz coś zrypane ja na A3000+ i rad.9550 i 512 ramu w parrel lines na średnich śmigałem i się nie cieło :stuck_out_tongue:

Ale dajesz newsa,wiem że coś jest nie tak,ale nie wiem co?Nie wiem jakby to sprawdzić :cry: .Może znacie na to jakiś sposób?Coś do sprawdzenia poprawności działania podzespołów w komputerze?

masz antywirusa??

jakiego??

Kaspersky Antivirus.Nie wiem co mam zrobić :confused: niektóre gierki chodzą normalnie,a Driver najnowszy,na minimum nie chce z wszystkim innym wyłączonym 6000pkt w 3d marku i d$&@!K^%@

zainstaluj AMD Dual-Core Optimizer, może coś pomoże

Podpisze sie w tym temacie poniewaz mam maly problem…a raczej mnie cos zastanawia…;] otoz mam kompa:

Duron 1.0Ghz

256DDR

Kt266a FSX

Gigabyte Radeon 9550 128MB 128bit

i…

NFS Underground 1 i 2 tna sie jak ustawie troche wieksze detale niz low:|

inne gry tez…jedynie starsze jak MoH AA itp chodza na maxach plynnie. Czy powodem tego moze byc procek? Np wczesniej mialem GeForce 2 mx 32mb i te gry lepiej chodzily ale bez Pixel i Vertex Shader…czy te funckje nowych kart wplywaja na obciazenie CPU?

U mnie na Sempronie 3000+, 1 gb ramu i zintegrowanej graficznej też się na wyższych niż low NFS:U2 cięło. Pomógł zakup karty graficznej.

Nic nie pomogła zainstalowanie optymalizatora AMD,nadal to samo :frowning: na minimum 640x480 i z wyłączonym cieniami itd się tnie,ale rzadko.No ale z tą grafiką nie mam ochoty grać :(!Może spytać się jakiegoś specjalisty?A może to przez tylko 1gb ddr2 GOODRAM,może jakbym dołożył jeszcze tyle,problemy by zniknęły?

POnawiam pytanko:) czy uzycie przez karte Pixel i Vertex Shader w jakis sposob wplywa na obciazenie procesora glownego?

raczej nie :?

No to,du… a komputer mi wolno chodzi,czasami musi z 10sekund postać żeby wejść w mój komputer :confused: może sprawdzić logi?

Albo masz za słabego procka, albo nie masz wgranych dobrych sterów do grafiki, dobre stery to 6.5 catylysty innych przyczyn nie widze

procka mam duron 1.0, stery catalysty 6.9…a do radka 9550…a NFS U sie tnie

to zmień na catylyst 6.5

jak umiesz to sam sprawdź, a jak nie to tu wrzuc

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 17:53:31, on 2007-01-01

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Boot mode: Normal

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe

C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe

C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe

E:\Program Files\WapSter\AQQ\AQQ.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

E:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

O4 - HKLM…\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM…\Run: [AVP] “C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe”

O23 - Service: Ares Chatroom server (AresChatServer) - Ares Development Group - F:\Program Files\Ares\chatServer.exe

O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus 7.0 (AVP) - Kaspersky Lab - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe

O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\1150\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

End of file - 1761 bytes

Coś takiego mi wyszło,nie znam się na tym zbyt :wink: więc?Co oznacza to?15 usunąłem wcześniej przypadkiem!No i moja wersja sterowników

9.1.4.7

tak krótkiego loga jeszcze nie widziałem :shock:

:o :o

gratuluje

A co z tego można wyczytać?

PS:nie szczyciłem się tym :stuck_out_tongue:

nie jestem bardzo dobry w logach

ale dla mnie to tu w ogóle nic nie ma :lol:

Złączono Posta : 04.12.2007 (Wto) 17:55

a czemu usuneles jakies wpisy ??