2 najważniejsze podzespoły w grach!Jakie?

Jakie są 2 najważniejsze podzespoły w grach.I Jaki z tych 2 najważniejszy.Według was.Jest to dla mnie bardzo ważne,bo auktualnie z tym sprzętem,gierkami się nie moge dobrze pobawić,a po zmianie poprzedniego sprzętu kompletnie się innego efektu spodziewałem :frowning:

Więc proszę o odpowiedź!

karta graf i pamięć - Twój procek może być (choć szybszy byłby lepszy)

no i DX 9c lub 10 pod Vistą :wink:

  1. RAM - strasznie sie wkurzam jak mi doczytuje…

  2. Karta - bo gra jakoś wyglądać musi

  3. Procesor

Nie chodzi mi zbytnio o grafike ale o płynność gry np. Driver Parellines mi się tnie.Rezerwowe psy,a co z innymi grami?Mam być skazany na słaby sprzęt :(.Myślałem że przynajmniej gry z tego roku pójdą mi.A Te obie gry mi się tną na minimalnych detalach :(.Zawsze co nie kupie to gry się tną x/

  1. RAM ( najlepiej dużo )

  2. Karta graficzna

Pewnie grafika słabnie, zmierz ile masz fps-ów w grach

Podkręć procka i grafikę

aż niemożliwe

u mnie chodzi normalnie , no tylko wiadomo detale srednio-niskie

ja mam proca amd3200+ grafa fx5200 128mb 64bit 512 ram

No to co jest z moim komputerem mam jakąś klątwe :cry: .Oczywiście że tak :frowning: tak samo z nową komą co kupiłem rożne rzeczy się z nią dzieją.Więc już chyba nie długo mnie z wami nie będzie,a dysk twardy mam świeżutki (znaczy czysty):(,czuje że ktoś rzucił na mnie klątwe!

Karta graficzna, procesor, ram :wink: - zasada jest prosta z tego układu najtańszy jest ram, potem proc a na końcu karta graficzna (która ma największy wpływ przy renderowaniu grafiki)- wszystko należy kupować z pewnym rozsądkiem i po zastanowieniu.

Sprawdzałem drivera na mega minimum i się jeszcze ciął!Ale troche rzadziej :frowning: :? :o :shock: :shock: :shock: :shock: :frowning: :frowning: :zniesmaczony: :expressionless: :-x :frowning: :o :-s ](*,) #-o :zly: :wsciekly: :wc:

grałem ostatnio w drivera na komputerze klienta :wink: był toczka w toczkę podobny do twojego (poza procem który był jednordzeniowy) i owa gra śmigała na nim :-).

system przeinstaluj - być może zamula lub wręcz jest tak usyfiony że utracił stabilność i szybkość działania, sterowniki do nforce 4 oraz grafiki (seria 9x.xx) i musi śmigać ;-).

No ale już po przeinstalowaniu systemu(format całego dysku twardego także)było to samo!

zresetuj ustawienia CMOS.

już tak robiłem!

to wykonaj test w 3d marku 2003 :-).

powinieneś mieć w granicach 10,5 tyś 3d marqf.

Dzisiaj robiłem test chcialem sprawdzic swoje osiągi 10010

czyli wszystko w porządku :wink: dysk będzie trochę mulił kompa. zainstaluj sterowniki od nvidii z serii 9x.xx ustaw średnie detale w grze Driver oraz rozdzielczość 1024x768 bez AA i bez ANZIO.

Mam najnowsze sterowniki(nie te do 8xxx).Ej wcześniej cię w troche jajo robiłem.Bo patrzałem na wynik sprzed miesiąca i zobacz mój wynik :shock: 6011 po podkręceniu ;x/ 3dMarks :? .Co jest?Napewno nie mam tak uwalonego kompa :confused: a bez 6000pkt x( pomóżcie co może być?Może przez procesor coś mu się stało?

No i coś takiego w 3d marku zauważyłem w zakładce Procesor.Moja pamięć cache 128kb a wcześniej pisało 512kb x/ z tą pamięcią cache!

Level 2 a nie 1 !!

sam siebie robisz ale chyba nawet tego nie zauważyłeś.

im więcej głupot piszesz tym dalej jesteś od rozwiązania problemu.

Chodzi mi oto że wcześniej nie chciało mi się włączyc 3dmarka.i sprawdzić ale wynik 6000pkt to chyba nie jest normalne w tym zestawie :confused: na poprzednim kompie miałem więcej.