2 pady, różne ustawienia

Witajcie,

Mam następujący problem, mam dwa pady rumblepad 2 i jakiś inny. Gdy podłączam rumblepada on się instaluje i we wszystkich grach działa jak trzeba. Czyli między innymi ustawienia są takie jak być powinny na konsolach. Dajmy na to: podanie jest na dole. Jak wchodzę w konfigurację i klikam na klawisz na dole to zapala się nr. 2. Gdy jednak podłączam mojego drugiego pada i naciskam dolny przycisk to zapala się numer 3, w związku z czym we wszystkich możliwych grach są złe ustawienia. Oczywiście mógłbym to zmieniać z poziomu gry, ale nie wszystko, wszędzie się da. Czy jest sposób aby zmienić te ustawienia odgórnie. Skonfigurować które przyciski to które?

Jedna opcja to xbox360cemu, wrzucenie go do folderu gdzie jest exe gry i zamiana przycisków w ini xbox360cemu. Druga opcja, może trochę bardziej męcząca to JoyToKey i zmapowanie klawiszy z klawiatury na któregoś z padów (bardzo przydatny program jeśli gra nie obsługuje gamepadów). Sam grałem na nim w WoWa mając zmapowane prawie 30 klawiszy klawiatury używając virtual gamepadów.