2 paski zakładek w Firefoxie 3.6

Witam.

Jak zrobić 2 paski zakładek w FF? Nie interesuje mnie dodatek Multirow Bookmarks Toolbar 4.3. Chciałbym aby wyglądało to na styl jednego paska jak jest obecnie, czyli wygląda to tak, mam jeden pasek, pod spodem drugi pasek i tą strzałke obok, że to co się nie zmieści będzie można sobie rozwinąć po kliknięciu.

A kolega/koleżanka to o czym dokładnie pisze ?

Temat inny i opis inny.

RETY #-o

Napisz w końcu czy chodzi ci o Firefoxa czy o Gadu-Gadu :?:

No chodzi o FF oczywiście :slight_smile:

Jeśli chodzi o Firefoxa, to popraw to, bo wprowadza w błąd.

Sam nie wiem jak to zrobić, z resztą za bardzo nie wiem, o co Ci chodzi, ale postaram się to przetłumaczyć dla innych (jeżeli dobrze zrozumiałem, bo tak to napisałeś…):

Kolega chciałby mieć podwójny pasek zakładek, czyli generalnie chodzi o wstawienie w jakiś sposób jeszcze jednej “belki”, na której wyświetlałyby się zakładki, które nie mieszczą się na pierwszym pasku. Dodatkowo mają zostać strzałeczki, które pozwolą zobaczyć te zakładki, które nie zmieściłyby się nawet na tym drugim pasku.

A jeżeli chodzi o GG, przypuszczam, że chciał napisać FF albo coś takiego, a literki są obok siebie :]

Dokładnie tak, na czymś takim mi zależy, czyli dorobiony taki drugi pasek i ta strzałeczka obok jak przy jednym pasku.