2 pliki z tą samą nazwą w jednym folderze

Witam. Mam następujący problem : po rozpakowaniu archiwum zip do folderu np “a” mam 2 pliki tj: a.class oraz A.class , tzn mogę wypakować jeden tylko z tych plików bo dostaję komunikat że plik a.class już istnieje … Jak to zrobić by po wypakowaniu mieć 2 pliki w jednym folderze : a.class i A.class ??

Niemożliwe. Przy wypakowywaniu jak spyta czy zamienić nie masz zmień nazwę dodaj coś i wtedy wypakuje.

Windows w FAT/FAT32/NTFS nie rozróżnia wielkości liter - co innego Linux - tam to jest normą.

Dlatego możesz musisz nazwę jednego z tych plików przed wypakowaniem drugiego albo wypakować je do osobnych folderów.

To jakim cudem te pliki zostaly spakowane winrarem ?? Nie wiem czy mógłbym tu załadować to archiwum … Są w nim właśnie pliki od a.class do z.class i od A.class do Z.class , w jednym folderze . Potrzebuje zmodyfikować lekko te pliki i spakować w takie samo archiwum , stąd moje pytanie . Czy jedynym wyjściem jest Linux ?

Może nie jedynym, ale najprostszym i przychodzącym od razu na myśl.

Możesz skorzystać z dowolnej dystrybucji LiveCD Linuksa - nie musisz go nawet instalować.