2 problemy odnośnie droppix recorder

Otóz mam dwa problemy i nie wiem jak sobie z nimi poradzić.

  1. korzystam z wersji 1.6.3 i nie mam zamiaru przechodzić na nowsze gdyż na razie nic nowego nie wprowadzają. Da się jakoś wyłączyć to okienko które pojawia się przy starcie droppixa z informacją o nowszej wersji?

  2. podczas uruchamiania droppixa w “moje dokumenty” tworzy się folder o nazwie “projekty droppix recorder”. Da sie jakoś ustawić aby ten folder się nie tworzył albo całkowicie zmienić jego lokalizację, aby tworzył się np. w program files?

  1. Odetnij programik od dostępu do netu i wyłącz mu sprawdzenie najnowszej wersji przy starcie.

No to pierwszy problem mamy z głowy - zablokowanie programu w firewallu rzeczywiście pomogło i durne okienko przy starcie za każdym razem nie występuje. Dzięki Phylby

Ale pozostaje nadal drugi problem z którym nijak nie wiem jak sobie poradzić. Szczerze mówiąc nawet nie mogę znaleźć opcji droppixa - preferences prowadzi jedynie do różnego rodzaju sposobów w zapisie płyt i tyle - na temat ustawień samego programu nie ma nic :frowning:

Ma ktoś pomysł na ten durnowaty folder?

Co do drugiego problemu to pewnie można to zmienic w kluczach rejestru.

Znajdz klucze droppix recorder.Może uda Ci się znaleść gdzie można zmiemić lokalizację “projekty droppix recorder” na C:\Program Files… albo znienić wartość z 0 na 1 .

Tak mi sie widzi na oko , bo nigdy nie miałem z tym programem do czynienia.

:slight_smile:

Ps . Nie zapomnij utworzyć punktu przywracania przed modyfikacją albo

chociaż eksportowac klucz też przed modyfikacją.

:slight_smile:

hmmm chyba odpuszcze z tym folderem bo nie chce mi się obecnie przegrzebywać rejestru - odnośnie droppixa znaleziono 592 wartości :mrgreen: