2 problemy (realtek i reklamy)

Cześć. Proszę o pomoc. Około 2 dni temu weszłam na stronę serialeonline.pl i jak każda fanatyczna chciałam obejrzeć odcinek serialu, wciskałam wszystko co mi kazano, aż dotarłam do: http://www.megavideo.com/?v=70KPMDX6 oczywiście zdesperowana, odseparowana od ulubionego serialu zanstalowałam to co mi tam zaoferowali (teraz film się normalnie odtwarza więc nie jestem w stanie podać nazwy). Od tamtej pory średnio co 5 otwartych stron w nowym oknie wyskakuje mi reklama, program oczywiście usunęłam, ale nic to już nie dało… Do tego często wyskakuja mi reklamiarze (mój antywizrus to avast)

Problem nr 2 pojawił się gry próbowałam walczyć z problemem nr 1… zaczęłam w Panelu sterowania usuwać wszystkie nieznane mi programy, tym właśnie sposobem usunęłam coś co zwie się Realtek, miałam 3 wersje tego, usunęłam jedną, w komputerze nadal mam: Realtek High Definition Audio Driver oraz Realtek WLAN Driver. Moje pytanie brzmi czy usunęłam coś co jest mi potrzebne? I dlaczego zaraz po usunięciu tego przestał mi działać internet stacjonarny skoro (z tego co wyczytałam) Realtek jest sterownikiem? Czy to przypadek?

Błagam o odpowiedź, żebym swoim talentem nie zapakowała się dalej, i proszę żeby mi ktoś pomógł w moim języku, bo jeśli chodzi o komputery jestem ciemna.

Usunęłaś sterownik karty sieciowej.Spróbuj przywracania systemu do daty przed instalacją tego czegoś.

Pokaż logi:

:arrow: OTL

Przestawiasz w nim Processes i Modules na All oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

oraz:

:arrow: log z Malwarebytes Anti-Malware

Logi wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

Hmm… Dziękuję za pomoc z tym sterownikiem, dałam radę. Za drugą pomoc również dziękuję choć znalazł się ktoś kto mi to zrobił :slight_smile: Jeszcze coś nie gra z tą Mozillą ale jest lepiej :slight_smile: Dziękuję za pomoc