2 Problemy w XP SP3

Witam od kad zainstalowalem SP3 mam 1 poroblem.Wiem że już były one nie raz wyjaśniane na tym forum ,ale one mi nie pomogły wiec prosze nie pisac cos w stylu ,używaj opcji “szukaj”.Problem dotyczy Kopozycji XP oraz Motywów wyskakują takie bledy…>Od razu mówie ze Instalowałem patche pod SP3, które niby miały pomoc…niestety efekty te same

Przy zmianie kompozycji taki blad:

capture0903151848170903.jpg

Przy zmiane Motywu :

capture0903151848170903m.jpg

Drugi problem nie tyczy sie SP3 tylko przegladarki internetowej ,poprostu nie moge sie zalogowac na kilku portalach oraz poczcie.Wykonałem kilka czynosci ,które niby miały pomoc usunołem cala historie,Ciasteczka,hasło itd Problem tyczy sie Opera jak i Mozilli. Za wszystkie wasze pomoce bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam

Witaj…Z tego co ja się orientuję, a miałem podobny problem z komputerem kolegi, któremu robiłem porządki oraz gdzieś to w necie wyczytałem na różnych stronkach: najlepiej instalować Sp3 na czysty system.

Szczerze powiedziawszy u wspomnianego kolegi po wielogodzinnym ślęczeniu w necie w poszukiwaniu rozwiązania problemu, zrobiłem tak: zrzuciłem mu na drugą partcję to co mu potrzebne, płyta z Windowsem do stacji, pełny format C, zgrałem system, dograłem SP3, potem zciągnięte najnowsze certyfikowane sterowniki płyty gł, karty graf, etc i wszystko chodzi jak trzeba.

Spróbuj tak to wykonać.

SebaSTI ,popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Zwróć również uwagę na poprawność gramatyczną i ortograficzną. Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif