2 problemy :/

Witam

Mam dwa problemy:

  1. Gdy chcę sobie wybrać coś do nagrania na płytkę w nero i wchodzę w dyck C (system) to w oknie dodawania plików mam oprócz czterech folderów, które są normalnie to jest pełno innych plików…;/ dlaczego tak jest?? w windzie w normalnych oknach mam tylko 4 foldery, a jeden lub 2 są ukryte…;/

  2. Wcinąłem ctrl+alt+del i wyskakuje mi okno z procesami. Pisze mi na dole, że mam 40 procesów a pokazanych ich jest dużo mniej… dlaczego tak jest??? Tak przy okazji to sprawdźcie, czy nie ma jakiś zbędnych procesów i powiedzcie mi jak je na trwałe wywalić…;]

Screen:

14wf.th.png

procesy na stałe blokuje się w edytorze rejestru. Ale to jest trochę zabawy i można coś sobie popsuc. A jesli cchesz kombinować to masz: Start/Uruchom i tam wpisz regedit

Są to pliki systemowe, niezbędne do uruchomienia i prawidłowej pracy systemu operacyjnego.

Te wszystkie poliki boot i autoexcet sa związne z uruchamianiem systemu a recycler to poprostu kosz.

Do wyłączenia niepotrzebnych procesów uruchamianych wraz z Autostartem przyda sie program Starter.

P.S.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w menadżerze zadań na dole masz odznaczone “Pokaż procesy wszystkich użytkowników” , zaznacz to i sprawdź wtedy ile masz aktywnych procesów.

no rzeczywiście po zaznaczeniu tego liczba procesów się zwiększyła…;]

A dlaczego tych plików nie widać normalnie, tylko dopiero w nero???

A i jeszcze powiedzcie mi które procesy są niepotrzebne i można je wywalić, lub które są zagrożeniem dla kompa…;]

Daj loga to eksperci ocenia co jest nie tak :smiley: