2 programy do edycji filmów samoczynnie się zamykają

(system) #1

Witam.

Mam problem ogromny. Od wczoraj dwa programy do edycji i obróbki filmów samoczynnie mi się zamykają pół sekundy po uruchomieniu. Nie ma żadnego komunikatu, błędu czy wskazówki, dlaczego tak się dzieje. Po prostu się zamykają i automatycznie znikają z procesów. Mam trialówki ze strony producentów. Ściągnęłam trzy dni temu, jeden uruchomiłam raz ale, że nie miałam czasu, zostawiłam sobie ich sprawdzenie na wczoraj. A tu ZONK. Programy się ładują, pokazuje się interface i KONIEC, pstryk i obydwa same się zamykają :frowning:

Odinstalowałam obydwa, wyczyściłam wszystko i zainstalowałam jeszcze raz. Nadal to samo.

Przeleciałam wszystko MKSVir-em, 9 bzdurek już wyleczonych. Nadal nie działają.

Pamięć OK, bo mam dołożone kostki i monitoruję ją.

Temperatura też OK.

Miejsca na dysku C duuużo.

Kodeki odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz.

Zresztą od dwóch dni nic się u mnie nie zmieniło, tym bardziej nie rozumiem o co chodzi. Inne programy i to większe śmigają.

Programy to:

Corel VideoStudio Pro X2

Cyberlink Power Director

Tu jest log z Hijackthis

http://www.sendspace.pl/file/00d19200c1cf36aff2e7f7c

Pomocy!

(Firewolf2) #2

A CCLEANER wyczyśc rejestr bo masz tam skromną liczbe konfliktów szczególnie z obiektami ACTIVEX i pomniejsze złe wpisy.I straszne dużo pasków wyszukiwań w przeglądarce jak ASK czy foxit.

(system) #3

Wyczyściłam, odinstalowałam i nadl nic :frowning: HELP

(kwpolska) #4

Wywal tego mksvira i postaw avg, a te programy mogą nie lubieć twojego sprzętu.

(system) #5

MKSVir był online.

A programy jak? Lubiły i już nie lubią? No przecież chodziły.

(kwpolska) #6
O2 - BHO: Lexmark Pasek narz?dzi - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll

O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\GRA8E1~1.DLL

O2 - BHO: Ask Toolbar BHO - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

O3 - Toolbar: Expressivo - {85F685C3-20D9-4943-95E4-EB4224056C3F} - C:\Program Files\ivo\Expressivo\IH_iexplore.dll

O3 - Toolbar: Lexmark Pasek narz?dzi - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll

O3 - Toolbar: Foxit Toolbar - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

Wywalić te toolbary i wyczyscić potem te wpisy. Masz avasta, to dlaczego nim nie skanujesz?

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html - OTL mozna prosić? http://www.malwarebytes.org/mbam.php - MBAM też by się przydał.

(system) #7

Toolbary już usunęłam. Avast nie wszystko widzi, mimo, że aktualizuje się kilka razy dziennie. Dlatego przeleciałam jeszcze online MKSVir.

Toolbary nie mają nic wspólnego z działaniem programów.

Pisałam już, to się stało z dnia na dzień.

A teraz ciekawostka.

Jak odinstaluję Corel VideoStudio, to Cyberlink PowerDirector zaczyna działać.

Jak odinstaluję Cyberlink PowerDirector a zainstaluję Corel VideoStudio, program Corela nadl się sam zamyka bez żadnego komunikatu czy info o błędzie.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Bardziej mi zależy na działaniu Corel VideoStudio.

Pliss.

(Firewolf2) #8

Przyłączam się mksvir nie nalezy do najlepszych.A Avast nie widział to co MKs bo mks mógł widzieć problem tam gdzie go nie ma.Nawet to się nazywa specjalnie ale nie w tym problem.Moze mks właśnie usunął coś czego nie powinnien?

(system) #9

Nie, MKSa użyłam dopiero jak zaczęły się problemy. Pisałam już, wcześniej nic takiego się nie działo i na dysku też nic nie było grzebane. Poza tym obydwa programy były ściągnięte ponownie i ponownie instalowane.

Nic ich nie blokuje, ani Avast ani zapora.

Dlaczego wyłączają się bez żadnego komunikatu?

(Firewolf2) #10

Jest jeszcze małe prawdopodobieństwo , że może przeszkadza tym programom włączony net.Ale nie sądzę.

(system) #11

Niestety, też nie. Wyłączałam już i nic :frowning:

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Na produkcie Cyberlink mi nie zależy, ale chciałabym chociaż chwilkę popracować na Corel VideoStudio.

(Firewolf2) #12

A spełniasz wymagania co do tego programu :

* Intel Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon XP 3000+ or higher with Hyper-Threading technology

* 1 GB of RAM (2GB or higher recommended)

* 16X PCI Express display adapter

(system) #13

Tak, przecież program działał. To nie wina sprzętu.

Jeszcze jedno - nie zawsze, co jakiś czas - podczas odpalania programu, zamiast normalnego procesu vstudio.exe, włazi APloading.exe - wie ktos coś o tym? Tak czy tak program się zamyka, ale co to jest APloading?

(Firewolf2) #14

Wgraj sobie program gspot i w nim sprawdzisz czy nie ma konfliktu kodeków.Te na czerwono powodują konflikt i w tym programie możesz je wyłączyć.

-- Dodane 30.12.2010 (Cz) 19:30 --

Problem tkwi w zle uruchamianym pliku.Uruchom z corela tam gdzie jest zainstalowany plik vstudio. A nie APloading.Miałem ten sam problem jak sobie go zainstalowałem przed chwilą i teraz mi działa:)

(system) #15

W gspot sporo na czerwono, ale nie można nic z tym zrobić. Jakiegoś patcha brakuje.

U mnie APloading i vstudio są w jednym folderze.

No kurcze :-/ Nic już nie wiem :-/

(greh) #16

killerek , to są triale 30 dniowe? Czas czasem nie minął?

A jeśli nie, to nie próbowałaś może crackować? Wtedy, nie dość że to nielegalne , to jeszcze może przestać działać. :wink:

Lepiej przyznaj się bez bicia. :wink:

(Firewolf2) #17

są w jednym folderze ale uruchamiaj vstudio klikając prawym przyciskiem myszy na nim i uruchom jako administrator.

(system) #18

Pisałam na początku. Raz uzywane a czas nie minął.

Pisałam też, że po odinstalowaniu Corel, Cyberlink działa normalnie. Po odinstalowaniu Cyberlink, Corek nadal się zamyka. Jak są dwa razem, to obydwa się zamykają.

-- Dodane 30.12.2010 (Cz) 19:58 --

Nie mogę jako administrator, bo nie mam hasła i wywala mi błąd :frowning: Hasło nigdy nie było ustalane.