2 programy do edycji filmów samoczynnie się zamykają

Witam.

Mam problem ogromny. Od wczoraj dwa programy do edycji i obróbki filmów samoczynnie mi się zamykają pół sekundy po uruchomieniu. Nie ma żadnego komunikatu, błędu czy wskazówki, dlaczego tak się dzieje. Po prostu się zamykają i automatycznie znikają z procesów. Mam trialówki ze strony producentów. Ściągnęłam trzy dni temu, jeden uruchomiłam raz ale, że nie miałam czasu, zostawiłam sobie ich sprawdzenie na wczoraj. A tu ZONK. Programy się ładują, pokazuje się interface i KONIEC, pstryk i obydwa same się zamykają :frowning:

Odinstalowałam obydwa, wyczyściłam wszystko i zainstalowałam jeszcze raz. Nadal to samo.

Przeleciałam wszystko MKSVir-em, 9 bzdurek już wyleczonych. Nadal nie działają.

Pamięć OK, bo mam dołożone kostki i monitoruję ją.

Temperatura też OK.

Miejsca na dysku C duuużo.

Kodeki odinstalowałam i zainstalowałam jeszcze raz.

Zresztą od dwóch dni nic się u mnie nie zmieniło, tym bardziej nie rozumiem o co chodzi. Inne programy i to większe śmigają.

Programy to:

Corel VideoStudio Pro X2

Cyberlink Power Director

Tu jest log z Hijackthis

http://www.sendspace.pl/file/00d19200c1cf36aff2e7f7c

Pomocy!

A CCLEANER wyczyśc rejestr bo masz tam skromną liczbe konfliktów szczególnie z obiektami ACTIVEX i pomniejsze złe wpisy.I straszne dużo pasków wyszukiwań w przeglądarce jak ASK czy foxit.

Wyczyściłam, odinstalowałam i nadl nic :frowning: HELP

Wywal tego mksvira i postaw avg, a te programy mogą nie lubieć twojego sprzętu.

MKSVir był online.

A programy jak? Lubiły i już nie lubią? No przecież chodziły.

O2 - BHO: Lexmark Pasek narz?dzi - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll

O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\GRA8E1~1.DLL

O2 - BHO: Ask Toolbar BHO - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

O3 - Toolbar: Expressivo - {85F685C3-20D9-4943-95E4-EB4224056C3F} - C:\Program Files\ivo\Expressivo\IH_iexplore.dll

O3 - Toolbar: Lexmark Pasek narz?dzi - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll

O3 - Toolbar: Foxit Toolbar - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

Wywalić te toolbary i wyczyscić potem te wpisy. Masz avasta, to dlaczego nim nie skanujesz?


otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html - OTL mozna prosić? http://www.malwarebytes.org/mbam.php - MBAM też by się przydał.

Toolbary już usunęłam. Avast nie wszystko widzi, mimo, że aktualizuje się kilka razy dziennie. Dlatego przeleciałam jeszcze online MKSVir.

Toolbary nie mają nic wspólnego z działaniem programów.

Pisałam już, to się stało z dnia na dzień.

A teraz ciekawostka.

Jak odinstaluję Corel VideoStudio, to Cyberlink PowerDirector zaczyna działać.

Jak odinstaluję Cyberlink PowerDirector a zainstaluję Corel VideoStudio, program Corela nadl się sam zamyka bez żadnego komunikatu czy info o błędzie.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Bardziej mi zależy na działaniu Corel VideoStudio.

Pliss.

Przyłączam się mksvir nie nalezy do najlepszych.A Avast nie widział to co MKs bo mks mógł widzieć problem tam gdzie go nie ma.Nawet to się nazywa specjalnie ale nie w tym problem.Moze mks właśnie usunął coś czego nie powinnien?

Nie, MKSa użyłam dopiero jak zaczęły się problemy. Pisałam już, wcześniej nic takiego się nie działo i na dysku też nic nie było grzebane. Poza tym obydwa programy były ściągnięte ponownie i ponownie instalowane.

Nic ich nie blokuje, ani Avast ani zapora.

Dlaczego wyłączają się bez żadnego komunikatu?

Jest jeszcze małe prawdopodobieństwo , że może przeszkadza tym programom włączony net.Ale nie sądzę.

Niestety, też nie. Wyłączałam już i nic :frowning:

Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

Na produkcie Cyberlink mi nie zależy, ale chciałabym chociaż chwilkę popracować na Corel VideoStudio.

A spełniasz wymagania co do tego programu :

* Intel Pentium 4 3.0 GHz, AMD Athlon XP 3000+ or higher with Hyper-Threading technology

* 1 GB of RAM (2GB or higher recommended)

* 16X PCI Express display adapter

Tak, przecież program działał. To nie wina sprzętu.

Jeszcze jedno - nie zawsze, co jakiś czas - podczas odpalania programu, zamiast normalnego procesu vstudio.exe, włazi APloading.exe - wie ktos coś o tym? Tak czy tak program się zamyka, ale co to jest APloading?

Wgraj sobie program gspot i w nim sprawdzisz czy nie ma konfliktu kodeków.Te na czerwono powodują konflikt i w tym programie możesz je wyłączyć.

Dodane 30.12.2010 (Cz) 19:30

Problem tkwi w zle uruchamianym pliku.Uruchom z corela tam gdzie jest zainstalowany plik vstudio. A nie APloading.Miałem ten sam problem jak sobie go zainstalowałem przed chwilą i teraz mi działa:)

W gspot sporo na czerwono, ale nie można nic z tym zrobić. Jakiegoś patcha brakuje.

U mnie APloading i vstudio są w jednym folderze.

No kurcze :-/ Nic już nie wiem :-/

killerek , to są triale 30 dniowe? Czas czasem nie minął?

A jeśli nie, to nie próbowałaś może crackować? Wtedy, nie dość że to nielegalne , to jeszcze może przestać działać. :wink:

Lepiej przyznaj się bez bicia. :wink:

są w jednym folderze ale uruchamiaj vstudio klikając prawym przyciskiem myszy na nim i uruchom jako administrator.

Pisałam na początku. Raz uzywane a czas nie minął.

Pisałam też, że po odinstalowaniu Corel, Cyberlink działa normalnie. Po odinstalowaniu Cyberlink, Corek nadal się zamyka. Jak są dwa razem, to obydwa się zamykają.

Dodane 30.12.2010 (Cz) 19:58

Nie mogę jako administrator, bo nie mam hasła i wywala mi błąd :frowning: Hasło nigdy nie było ustalane.