2 programy w systemie

Mam 2 programy w systemie do optymalizacji systemu: Tune Up Utilities 2004 oraz Odkurzacz, obydwa jak wiadomo czyszczą śmieci z kompa, w związku z tym mam pytanie czy, aby nie naruszają stabilności systemu z powodu tego, że mam ich dwa?

I jeszcze jedno pytanie, a’propo’s Tune Up 2004. Jest to stara wersja, wszystkie linki co do tego programu zostały pokasowane ze stron www, nawet spolszczenie, czy jak dokonuje aktualizacji baz danych, czy ona się aktualizuje normalnie czy też tej aktualizacji nie dokonam do aktualnych czyt. potrzebnych plików?

nie, możesz mieć ich ile chcesz, jeszcze np. easy cleaner/ccleaner e.t.c , ale pamiętaj co za dużo to nie zdrowo, i do każdego programu czyszczącego trzeba wziąść odpowiedni dystans, a najlepiej przed czyszczeniem zrobić sobie backup danych

TuneUp Utilities i Odkurzacz “nie gryzą się” i można je stosować razem do czyszczenia… TU dobrze czyści rejestr a słabiej dysk, a ODK dobrze dysk, a słabiej rejestr, więc usupełniają się wzajemnie :slight_smile:

I oba sa strasznymi kombajnami, a odkurzacz czasami lubi być nadgorliwy. Więc ja jako zestaw czyszczący polecam CCLenaer i Jv16 Power Tools.