2 pytania odnosnie Enemy Territory

  1. Dlaczego jak ja zbuduje (grając jako inżynier) Karabin MG to jest to zwykły MG za workami z piaskiem, a jak ktoś inny to powstaje wieżyczka z karabinem MG na górze ?? Od czego to zależy ??

  2. Dlaczego ja odradzam sie w innej części mapy (tzn dalej od głównego celu misji) a inni playerzy odrazdzają się bliżej celu misji w jakimś baraku ??

piotrekjunior używaj polskiej pisowni

1 Zazwyczaj Alianci mają MG na workach z piaskiem a Axis mają wierze z MG

  1. W zależności od serwera możesz wybierać sobie spawn, otwórz mapę i kliknij na ikonie drugiego spawna.

Nie prawda. dzisiaj gralem na mapie FUEL DUMP i ten karabin był WIEŻYCZKĄ:

2zeukscl1eb5y72sm.jpg

A gdzie to sie zaznacza:

screen200602251912422006051419.th.jpg

To ten barak i ja w nim chce się odradzać tak jak inni:

screen200602251912422006051419.th.jpg

1.Czy Ty czytałeś w ogóle to co napisałem? W miejscu ze screena pierwszego, jak i wcześniej niedaleko mostu TYLKO Axis mogą zbudować wierzę, z tym że w tym miejscu wcześniejszym Alianci nie mogą już nic z budować. Natomiast tu gdzie pokazujesz na screenie Alianci ZAWSZE budują MG na workach z piaskiem.

  1. W tym baraku, jak i w innych miejscach można się spawnować, ale TYLKO jeżeli jest taka możliwość na danym serwerze. Jeżeli w tym baraku Alianci postawią CP, a serwer na to zezwala, to wtedy klikasz na to CP i tam się będziesz spawnować

Instrukcja odradzanie sie w innych miejscach niż domyślne (tzw. spawn point).

Twój team musi mieć zbudowany najpierw comand post. Na screenie który zapodałes nie ma go (jest zaznaczona skrzynka gdzie trzeba go zbudować). gw7njo90uj6tqptkm.jpg

Gdy już będziecie mieli CP to pojawi się flaga:o3yoy6p5lwc5yn9bm.jpg Napis troops oznacza ilość żołnierzy którzy się tam respawnują. Klikasz na tę flagę i respawnujesz się w tym miejscu.

Nie zawsze ten respawn tam działa to zależy od admina/ mapy/ serva.

To polecenie można też ustawić robiąc skrypty (dla trochę bardziej zaawansowanych). Być może zauważyłeś, że na Oazie (1 mapie w kampani afrykańskiej), jak alianci wysadzą już mur to niektórzy respawnują się nie w tej budce gdzie jest flaga, tylko tam gdzie jest pomieszczenie z amunicją i apteczkami.

Takie coś daje skrypt: /setspawn 1. Jak zwykle zależy to od mapy i od tego czy opcja jest dostępna. Jak znajdę, to zapodam stonę gdzie jest wszystko opisane.

EDIT

Stronka gdzie jest to opisane http://www.velocity.lunarpages.com/polski/, należy wybrać z menu po lewej Zaawansowany respawn. Duży poradnik po angielsku, tłumaczony na polski już od kilku lat :smiley:

Poprawiam się, Alianci ZAWSZE budują MG na workach z piaskiem, mówię tu tylko o standardowych mapach bo na innych nie grywam

outca$t. Dziękuwa ogromna :smiley: Właśnie o taką graficzną odpowiedź mi chodziło :slight_smile:

Ok :wink: :wink: :wink:

A da się ustawić tak aby ETPRO odrazu sie włączało ?? :slight_smile:

Ale chodzi ci o stawianie serwera czy co?

Jak włącze gre chciałbym żeby odrazu włączał się mod ETPRO :slight_smile:

Nie chce mi się ręcznie za każdym uruchomieniem włączać tej opcji bo jestem leniwy :stuck_out_tongue:

Otwierasz wlasciwosci skrotu do gry i w linii komend dopisujesz +set fs_game etpro , ma to wygladac mw. tak: "D:\Gry\Wolfenstein - Enemy Territory\ ET.exe" +set fs_game etpro