2 rzeczy: program do dzielenia na dyskietki i emulator ps2

czesc. mam wielka prosbe. a raczej 2. po pierwsze, potrzebuje podzielic plik 2,5mb tak, zeby zmiescic na dyskietke. nie mam tam ani sieci, ani nagrywarki. nie moge przeniesc dysku, bo to komputer sluzbowy (ma plomby :frowning: ). wiem, ze byl kiedys taki programik do dzielenia na dyskietki, ale nie moge go znalezc.

a teraz 2 sprawa, bardziej prywatna. poszukuje w pelni sprawnego i dzialajacego emulatora do gier na ps2…

bardzo prosze o szybka odpowiedz.

z pozdrowieniami, Jurek

Spakuj poprostu ten plik Rar’em zaznaczając w opcjach żeby podzielił go na wielkość dyskietki i po kłopocie. Otrzymasz dwa pliki które nagrasz sobie na dwie dyskietki.

emulatora na ps2 nie ma i długo jeszcze nie będzie, ps2 ma 128 bitowy procesor a obenie w kompach są 64 bitowe

dzieki za pomoc, chlopaki. a co do psa, emulatora na ps2 nie ma?? szkoooda. a jaki emulator psx’a uwazacie za najlepszy?

Są i to od dawna :smiley:

Potrzebny będzie jednak oryginalny BIOS, a jego pobranie z Internetu jest nielegalne.

Możesz to również zrobić :arrow: Total Commanderem

Pliki --> Podziel plik… :slight_smile:

nawet i te 64 bitowe procesory jak nowy Athlon są bezrobotne bo XP i prawie wszystkie programy są 32 bitowe nowy Windows ma być 64 i nowe programy ale do 128 to jeszcze long way

----LONG HORN