2 sieci WiFi

(Filek 007) #1

Witam,

Jestem podłączony do dwóch sieci internternetowych WiFi dwoma różnymi kartami sieciowymi. Mogę chyba kozystać z jednej sieci, czyli jedną karte muszę mieć wyłączoną. Czy moge coś zrobić żeby mieć internet z dwóch sieci naraz, czyli jak będe mieć na jednej sieci transfer 512kb/s i na drugiej 128kb/s to razem 768kb/s??

(Ferdek31) #2

to jest niemożliwe.

(Filek 007) #3

Jeśli tak to jak to zrobić??

(system) #4

nic nie zrobisz bo to jest niemożliwe.

(Filek 007) #5

czyli jak w końcu...

(Grzegorz Ch) #6

nie jest możliwe zsumowanie transferu z dwóch różnych źródeł internetu. przecież w każdym poście napisanym powyżej masz to napisane, czytałeś odpowiedzi do swojego wątku?

(Mateusz2813) #7

a nie da się włączyć dwóch kart na raz??

(Grzegorz Ch) #8

słuchaj mało kto ma w kompie dwie karty WLAN, skoro można włączyć na raz dwie karty LAN więc z włączeniem dwóch WLAN chyba też nie powinno być problemu. nie możesz sprawdzić włączyć dwóch?

(Kobra10) #9

jasne ze mozna włączyc 2 karty WLAN, ale i tak połączenie będziesz miał tylko z jednej. protetycznie - jednym usługodawcą jest XXX, drugim YYY, twoja prędkość jest liczona od Ciebie do serwera firmy XXX lub YYY, a są to 2 rózne serwery, więc PC automatycznie ładuje storne od której dostanie pierwszy sygnał, przeważnie jest to to szybsze łącze, bo ma niższy ping

(Filek 007) #10

a mozecie mi powidziec co to sa połączenia mostkowe??

edit//

wnecie znalazlem takie coś

(Ferdek31) #11

połączenie mostkowe służy do łączenia sieci lub różnych standardów sieci, poczytaj http://infojama.pl/108,artykul.aspx ale w ten sposób nie zsumujesz transferów.