2 systemy Acronis True Image Home

Mam problem, zainstalowałem sobie Acronis True Image Home 2009. Pierwsze spróbowałem na systemie Windows XP i pięknie i ładnie robi obraz i później przywraca system, następnie przetestowałem na Windows 7 i również wszystko pięknie i ładnie. Uaktywniłem ukrytą partycję i tam trzymam obrazy obydwu Windowsów i gdy uruchamia się komputer wciskam F11 i ładuje mi się program Acronis, wybieram sobie obraz XP, przywracam partycję z obrazu i gdy po tym wszystkim uruchamia się Windows zaraz na początku pojawia się Blue Screen! Nawet gdy uruchamiam w trybie awaryjnym pojawia się Blue Screen. W ogóle system się nie ładuje! Gdy natomiast wcisnę F11 i załaduję Windows 7 wszystko pięknie i ładnie chodzi. Dodam, że gdy przywracam Windowsa XP wyłączam w BIOSIE opcję AHCI a gdy ładuję Windows 7 uaktywniam ją (chociaż testowałem i tak i tak). Nawet stworzyłem płytki bootujące, jedną na WinXP a drugą na Win7 i gdy chcę załadować XP otwieram Acronisa stworzonego na XP i nadal pojawia się Blue Screen po próbie załadowania Windowsa. Czy ten program ma w ogóle opcję przywracania dwóch różnych systemów na jednym dysku? Jeżeli ktoś kiedyś miał coś podobnego i znalazł rozwiązanie, proszę o pomoc.