2 Te Same Windowsy-Inna Nazwa?/Prywatność

Witam

Swój problem już opisywałem ( http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=140486 ) ale jakoś nikt się nie zgłosił więc postanowiłem go tu opisac, a mianowicie mam zainsalowane 2 takie same windowsy tylko że na innych dyskach( opis w temacie z linka) i przy starcie systemu wyskakują mi do wyboru windowsy tylko że sa tak samo podpisane i w tym problem:chciałbym zmienić nazwe chociaż 1 z nich.A jeśli chodzi o “prywatność” to czy mógł by mi ktoś napisac co zrobić żeby nikt z tego 2 dysku nie mógł wejść na mój dysk?

co do nazwy systemu to edycja pliku boot.ini znajdującego się na c

musisz w systemie albo zahasłować jakimś softem dostęp do dysku (napewno jest to możliwe dla folderów) albo ukryć niechciany dysk odpowiednim wpisem w rejetrze i udostępnić konto dla innych użytkowników z ograniczeniami aby nie mogli tych zmian cofnąć - how to znajdziesz na google :stuck_out_tongue:

start / panel sterowania / system / zaawansowane / uruchamianie i odzyskiwanie / ustawienia

masz tam możliwość edycji pliku boot.ini klikasz edytuj i zmieniasz nazwe możesz też uruchomić czas przez jaki bęsdzie wyświetlana możliwość wybory sysa oraz który ma być domyślnym

  1. Poszukaj na Forum informacji o pliku boot.ini (skorzystaj z wyszukiwarki forumowej) - w nim zmienisz wpisy.

Lub też

  1. NIe rozumiem po co ma NIKT z drugiego dysku nie wchodzic na dysk pierwszy, to po co Ci on? Chyba chodziło Ci o nikt oprócz ciebie?

  2. Mam wątpliwości co do zgodnosci z licencjonowaniem TEGO SAMEGO windowsa na 2 dyskach. MS na to nie zezwala:

  • ".1 Instalacja i używanie. Licencjobiorca może

Wielkie dzięki za informacje i za pomoc:)