2 windowsy obok siebie Vista&Win7

Widzicie Dostałem jeszcze jak miałem innego PC Prezent Windowsa Viste stary PC o Viście nawet słyszeć nie chciał za duży system(elitarny) Na nowym od razu zainstalowałem sobie 7 chyba nie muszę tłumaczyć czemu O tej płytce z vistą zapomniałem. Teraz ta vista leży a chciałby zajrzeć w oczy śmierci i spróbować ją zainstalować Config obecnego Sprzętu w podpisie Raczej pociągnie tyle tylko jak ją zainstalować nie pozbywając sie 7 której używam i używać będe viste raczej dla próby chce zainstalować tyle tylko że Wszędzie piszą że w moim wypadku najpierw wista potem 7 A ja sie nie chce 7 pozbywać.

Jest jakiś sposób sprawdzony że zainstalować viste obok 7 nie pozbywając sie 7

Oczywiście, że się da…

Ja sam taką operację wykonywałem w odwrotny sposób - czyli obok Visty zainstalowałem Sevena

Musisz wydzielić jakimś programem dodatkową partycję dla Visty - 50GB no 80GB i masz miejsca a miejsca…

Potem instalujesz na tej partycji Vistę i wgrywasz do niej sterowniki…

I przy starcie będziesz wybierał, który system chcesz uruchomić - Windows Seven czy Windows Vista…

Bez zabawy Z plikiem Boot.ini itd. ??

Tak, jak zainstalujesz Vistę na oddzielnej partycji, to nie naruszysz Sevena - tylko najprawdopodobniej za pierwszym razem domyślnie uruchomi Ci się Vista - wtedy zainteresuj się programem EasyBCD i dodaj do Sevena do bootloadera i wszystko będzie w porządku - na starcie będziesz wybierał, który system uruchomić…

A instrukcja Programu ma ktoś może i on jest intuicyjny ale jak strace 7 z powodu braku intuicji to będzieźle

Jak zainstalujesz Viste to przecież i tak czy siak do neta dostęp będziesz miał więc zawsze możesz pogrzebać i Ci ktoś pomorze.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, stają się dopiero niemożliwe gdy braknie wiedzy"

Pozdrawiam

Zgadzam sie Ale nie rozumiem dlaczego wiedze mam zdobywać po fakcie jak mogę przed??

Proszę: http://helpc.eu/odzyskiwanie-bootloader … t2880.html Na przyszłość, pamiętaj, że istnieje coś takiego, jak wyszukiwarka internetowa(np. google.pl)