2 zasilacze w jednym komputerze

Nie radzę, te karty pobierają 236W i należą do istnych grzałek…

Miałem podobny problem kiedyś(na jednym restetował sie po kilkunastu sekundach,a po dwóch dniach spalił sie:). A że miałem sporo zasilaczy więc kombinowałem:)

Da sie podpiąć dwa zasilacze… W moim przypadku jeden zaisiacz zasilał płytę główną,a drugi dyski, i nagrywarki…

moszesz spróbować podłaczyć dwa zasilacze równolegle,ale to duże ryzyko że padną oba zasilacze i płyta:).

Ja włączałem ręcznie zasilacze( dla dysków nie ma znaczenia, jak uruchomią się później nawet o kilka sekund,(w razie czego podczas POST wciśnij na klawiaturze “Pause” i masz tyle czasu ile potrzebujesz:) na włączenie drugiego zasilacza.

Kolego, czytaj wątek od początku - zostało już ustalone, że wymiana zasilacza nie jest konieczna, a sam Chieftec na 100% uciągnie proponowaną kartę.

Przepraszam nie doczytałem,ale może komuś innemu (w innym przypadku) informacja o mozliwości podłaczenia kilku słabszych zasilaczy jest możliwa:)

no. ale teraz jest kolejny fail. karta sięni e chce włączyć. na obecnym 8800gt chodzi wszystko git. a na gts250 nawet bios się nie chce załadować. narazie nie mam jej gdzie indziej sprawdzić. ale karta nie wygląda na spaloną. co radzicie?

Podłączyć 2xMolex<->6-pin do karty? Nie powinno być problemu z przypięciem, bo jeszcze powinieneś mieć ze 2 wolne molexy odchodzące od napędu :wink:

wentylator chodzi.i mam podłączone. myślałem że to kabel zasilania mi padł (bo mam prosto od zasilacza na 6pin) i na moleksy podpiąłem ale też nic nie dało. wentylator chodzi ale karta nie rusza

Gdzie zakupiłeś tę kartę? To używka?

Kupił tu, wyszło w dziale Giełda:

http://allegro.pl/bfg-gts250-512mb-gddr … 33624.html

Po takim opisie można na 100% stwierdzić, że karta jest uwalona.

Uuuu, nieładnie Bialy_s3m… kupiłeś coś co nie miało prawa działać i i jeszcze tu na forum próbowałeś znaleźć jelenia żeby puścić dalej? [-X

Karta nietestowana?? :lol: Ja tam myślę, że przetestowana dogłębnie przez całe stado wybitnych ‘ekspertów’ :twisted:

@Bialy_s3m

Szkoda że nie zajrzałem tutaj wcześniej, ale szczerze mówiąc to nie wiem po co chciałeś wymienić 8800gt na 250gts… 250gts to właściwie ta sama karta co 8800gts, a ten z kolei jest jakieś 10-20% wydajniejszy od 8800gt… z trudem zauważysz jakąkolwiek różnicę… jeśli w ogóle, tak czy siak karta zupełnie nie warta zachodu… gtx260/HD4870 to byłoby rozsądne minimum jako upgrade.