20 zł do x-kom oraz al.to za odbiór paczki w 2h (Paczkomaty inpost) MWZ 100 zł

Jak korzystacie z inpost (paczkomaty), jak odbierze się w 2h od dostarczenia: kupon na 20zł do x-kom i al.to (MWZ 100zł).

2 polubienia

Niech mnie ten inpost nawet nie denerwuje! Skrócili terminy odbiorów do 48h. Wepchają ci paczkę wieczorem w piątek i w poniedziałek już nie ma po co nawet iść :stuck_out_tongue_winking_eye:
Już mi 2 paczki tak cofnęli do nadawcy.
Zamiast dołożyć więcej paczkomatów, bo się rynek zmienia i jest większe zapotrzebowanie to mamią oczy 10% zniżką do sklepu gdzie wszystko jest droższe o 15% od konkurencji :joy:

Hmmm, ja sobie bardzo chwalę… Bardzo szybka dostawca (czasem nie czekam dłużej, niż doba), dodatkowo SMART z Allegro (ponad 1000zł na przesyłkach już zaoszczędziłem).
Co do tych x24h - szkoda, że nie ma opcji przedłużenia przechowania np. za dodatkową opłatą.

2 polubienia

Niby taka opcja jest. Kosztuje chyba tyle samo co przesyłka - wcześniej o niej nawet nie wiedziałem :wink:

Ja też sobie chwalę i od początku korzystam praktycznie tylko z impostu kiedy tylko jest taka możliwość, no ale decyzje, które podejmują w ostatnim czasie doprowadzają mnie do wrzenia :wink: Wystarczyłaby tylko jedna opcja do odptaszenia: nie wyrażam zgody na dostawy w weekend, chyba że prześlecie mi to do paczkomatu pod dom :wink:

W ramach jakiejś kampanii promocyjnej na zlecenie inpostu jest:
https://szybkiepolowanie.pl/

I Tura : 21lipca –3 sierpnia ??
II Tura: 3 –17 sierpnia ??
III Tura: 17 sierpnia –31 sierpnia x-kom_al.to
IV Tura: 31 sierpnia –14 września deichman
V Tura: 14 września –27września ??

Organizatorem akcji promocyjnej jest Open Gate na zlecenie Inpostu

Mnie zaczyna wqw xkom. Sprzedają towar w promocji którego nie mają na stanie. Zamówiłem słuchawki i dziś mija 5 dni od złożenia zamówienia i wciąż jest w realizacji bo towaru nie ma na stanie. Jak można sprzedawać coś czego fizycznie nie ma się w magazynie. Czekam jeszcze dwa dni i jak status się nie zmieni zażądam zwrotu pieniędzy.

A zwrot pieniędzy 14 dni, więc większość ludzi machnie ręką i już poczeka, bo w kolejnej firmie też ileś zejdzie. Tak się łapie nieuczciwie klientów, czy tam redukuje koszty magazynowania jak kto woli :joy:

Teraz było HM do 17-stego, nawet się opłacało, bo promocje się różne sumowały.

No Janusza udałem. Bo mam komputronik pod nosem i te słuchawki są na wyciągniecie ręki a chciałem zaoszczędzić 100 zł i połasiłem się na tą ich promocję.

Stówa drogą nie chodzi. Poczekaj :wink:

No 100 zawsze można przytulić :slight_smile: a to przypadkiem nie x-kom miał tą wpadkę z honorami? co sami sobie zdosowali serwery + nie mieli tyle telefonów na stanie :smiley:

To chyba szło przez allegro, ale nie wiem, czy allegro samo sprzedawało, czy tylko pośredniczyło.

Rzeczywiście chyba jednak Allegro

I cyk paczkomat:

https://streamable.com/8j3067

Wejszło? Wejszło! To po co drążyć temat :smiley:

A obok leci moja grafa :rofl:

Wyobrażam sobie minę kolesia, któremu przyszło wydłubywać tę paczkę ze skrzynki :smiley:
Ciekawe co mieli w głowach ci kurierzy, przecież to jest wszystko pod kamerami.

W tyłku mają, bo to podwykonawcy i za nic nie odpowiadają. Z roboty ich nie wyrzucą, bo na rynku jest deficyt i brakuje pracowników. Jedyna rada to ubezpieczanie paczki: gdyby nie to, w życiu nie odzyskałbym kasy za przedmiot zakupiony na Allegro - paczka “zaginęła” na sortowni i nikt nic nie wie. Kasę oddali po miesiącu, tylko dlatego, że miałem ubezpieczenie.

Faktycznie, furgon nawet nieoklejony.

Jakość spada, bo konkurencji nie mają :confused:

ZA ch… nie dał bym paczki do paczkomatu tylko piorytet i płacenie przy odbiorze czasem zapłacę przelewem jak coś nie jest aż tak istotnego…

Żeby potem nie było takich niespodzianek