200 tys. postów na naszym Forum!

Na naszym Forum “pękła” magiczna granica 200 tys. postów! Niewątpliwie jest to święto, którego grzechem byłoby nie uczcić dlatego też przygotowaliśmy niespodziankę dla autorów postów numer 199 999, 200 000 i 200 001. Szczęśliwcy otrzymają pakiety zabezpieczające AntiVirenKit Internet Security 2004. Panie i Panowie, ogłaszamy, że szczęśliwe posty napisali: SniFFer, jaro, Adidadi. Gratulujemy!

To jednak nie koniec “forumowego święta”. Doszliśmy do wniosku, że 200 tys. postów oraz niedawna druga rocznica uruchomienia forum, to znakomita okazja aby choćby symbolicznie nagrodzić też tych, którzy w rozwój tego Forum wnieśli szczególnie duży wkład. Bardzo trudno nam było podjąć decyzję w jaki sposób wybrać najbardziej zasłużonych. Nie jesteśmy w stanie nagrodzić wszystkich, choć zdajemy sobie sprawę, że każdy użytkownik wniósł wkład w rozwój tej społeczności i bardzo byśmy chcieli aby taka możliwość była. Może w przyszłości :wink: Na razie jednak wybraliśmy grono osób naszym zdaniem bezdyskusyjnych pewniaków :wink:

Nie sposób przecenić ogrom pracy jaki w rozwój Forum włożyli moderatorzy. Stale na posterunku, czestokroć konieczność podejmowania kontrowersyjnych decyzji to niewdzięczna rola moderatora. Jednak m. in. dzięki nim przez 2 lata działania Forum stale możemy dyskutować bez obawy, że spotkamy się z chamstwem. Nie można również zapomnieć, że oprócz tej niewdzięcznej roli “porządkowej” dzielą się również swoją wiedzą z użytkownikami. W związku tym postanowiliśmy nagrodzić wszystkich modków: asteriska, fiestę, Golden Fingera, lazikara, Madafakera, Magika oraz pysia programami antywirusowymi AntiVirenKit 2004 Professional.

Wybraliśmy również osoby, które naszym zdaniem szczególnie wybijają się na Forum dzięki wiedzy, którą posiadają i chęci dzielenia się nią z innymi użytkownikami. Do tej grupy zaliczyliśmy Forumowiczów: adpawl, Damian, Monczkin, phylby, Waterproof. Otrzymają oni pakiety zabezpieczające AntiVirenKit Internet Security 2004. Staraliśmy się aby nasz wybór był jak najbardziej obiektywny, najwięcej jednak czasu na Forum spędzają moderatorzy toteż poprosiliśmy ich o wybranie dodatkowych trzech osób. Moderatorzy zdecydowali, że programy KoktajBar otrzymają: kuz5, JN, Zbych1.

To jeszcze nie koniec. Nagrodzeni zostaną także użytkownicy z “największym stażem”. Forum ruszyło 5 maja 2003 roku, tego dnia zarejestrowało się również dwóch pierwszych użytkowników Asterisk i Sebastian Szaniawski (wcześniej jako Sebastian19), obaj wciąż są “stale” na Forum. Za to chcemy im bardzo podziękować. Listonosz wyjmie ze swej torby po jednym programie KoktajlBar :slight_smile:

Ponadto chcielibyśmy przyznać 3 nagrody specjalne w postaci programów do szyfrowania danych TopSecret Next Generation. Pierwszy z nich powędruje do Bocziego , który spośród użytkowników nie będących moderatorami napisał największą liczbę postów. Drugi nagrodzony to Sebastian Szaniawski , któremu chcielibyśmy w ten sposób podziękować za pomoc w pracach redakcyjnych na vortalu i rozwijanie własnego działu na forum. Wreszcie, ostatnią i chyba najważniejszą otrzymuje Lazikar za tzw. “całokształt” - wyjątkowy wkład w rozwój forum, największą liczbę postów oraz pomoc innym użytkownikom.

Łączna wartość nagród to blisko 5 000 zł! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim Wam użytkownikom Forum, tym nagrodzonym i tym jeszcze nie nagrodzonym za to, że je tworzycie. Wszystkich szczęśliwców prosimy o kontakt na PW z Liskiem.

UPDATE

Co nagle to po diable - przysłowia mądrością narodu. W związku z tym, że przełamanie magicznej bariery 200 tys. postów zbliżało się w błyskawicznym tempie niestety nie uniknęliśmy pewnego bardzo nieprzyjemnego niedopatrzenia. Staraliśmy się wyróżnić osoby najbardziej zasłużone dla rozwoju Forum i pewnie w pośpiechu kilka osób pominęlismy. Wyjątkową “gafą” wg nas było jednak nie ujęcie w grupie zasłużonych Forumowiczów Piniola. Jak wszyscy wiemy na pomoc Piniola możemy na Forum liczyć od niemal dwóch lat. Chcemy więc błąd choć częściowo naprawić. Piniol poleci do Ciebie symboliczna nagroda, która pomoże Ci przyrządzić wymyślny napój - listonosz przytarga KoktajlBara. Magazyn więc już pusty, pozostałych, którzy czują się niedocenieni prosimy o wyrozumiałość, a kolejnych “jubileuszy” jeszcze będzie na pewno wiele ;-)))

no to co najmniej drugie tyle wypada życzyć :slight_smile: koko dżambo i do przodu :lol: :wink: No i gratuluje nagród wybrańcom ehehe :wink:

:oops:

Aż mi głupio - dziękuję! :smiley: :oops:

gratulacje ;]

szkoda, ze niema nagród dla najbardziej kontrowrsyjnych userów ;] wybijajacych sie z tłumu ;]

Witam,

gratulacje CHOPY, no i oczywiście jedna PANI. Oby tak dalej. :smiley:

:piwo:

NC

Gratuluję zwycięzcom :).

Do zwyciezców: nie piszcie podziękowań (bo nie ma za co) tylko jak chcecie ten soft, to przysyłajcie mi swoje dane bo zgubiłem gdzieś kulę wróżki i nie wiadomo gdzie to wysłać :slight_smile:

do mnie możesz jedna paczke :twisted: 8) :lol:

Mówiąc szczerze spodziewałem sie że jedną z nagród dostanie BOCZI ale sie pomyliłem. :roll:

Witam ponownie,

Czytać moi drodzy, czytać uważnie. :smiley:

:o …dla mnie szok 8-[

Nawet bym nie przypuszczał, że… że… aż mi słów brak :oops:

Ciesze się …i dziękuje :slight_smile:

Zarazem administracji gratuluję sukcesu jaki osiągnął vortal i forum, gratuluje także pozostałym uhonorowanym …i życzę w przyszłości wszystkiego naj…

BTW

…kto wie, może to, że zostałem tak doceniony wpłynie pozytywnie na moją mizerniutką samoocene ? :wink:

Raz jeszcze dziękuje i pozdrawam :slight_smile:

Tak moja pomyłka,jakoś mi uciekly te 2 ostatnie akapity :oops:

A może lisek pomyśli o drugiej już amnestii :wink:

Zasłużenie wymienieni urzytkownicy otrzymali nagrody, nie raz pojmagali innym i dzięki nim to forum nabierało rozpędu.Gratulacje for all

Lisku…Co ty opowiadasz :slight_smile: Za to czego doświadczyłem, nie sposób jest nie podziękować !!

Nie mówię tu o nagrodzie, ale o samym fakcie tej niezwykłej niespodzianki, jak i przyjemności z uznania Redakcji Vortalu Dobre programy :smiley: :smiley: :smiley:

Doprawdy…dawno nikt mi nie sprawił takiej miłej niespodzianki, za co niezmiernie DZIĘKUJE :!:

Ponadto życzę z całego serca całej Redakcji, aby jak najdłużej prowoadziła tak wyśmienity vortal i forum!

:slight_smile: :slight_smile:

gratuluje wszystkim tak trzymac :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Damian przed Tobą świat się otwiera,

czeka Cię droga od zera do modera,

Teraz się zaczyna Twoja kariera.

Joł :lol: :lol:

Szczerze gratuluje wszyskim nagrodzonym. Oby tak dalej.