200 tys. postów na naszym Forum!

Szczerze mówiąc jestem miło zaskoczony

Dziękuję bardzo Dyrekcji za uznanie i gratuluję Nagrodzonym :smiley:

Za jakiś czas do szeregów forum wstąpi 10-tysięczny użytkownik forum. Warto by go jakoś nagrodzić :stuck_out_tongue:

Admini nie wyrobią z kasą :stuck_out_tongue:

PANI ma się dobrze i co ważne - nie jest przysłowiową blondynką! :lol:

Brak podziękowania lisku - świadczyłby co najmniej o bufoniarstwie! :?

Podziękowanko zatem w łapki zarządzających składam, bo jakże by inaczej… :slight_smile:

Jest to wyjątkowo dla mnie miłe uznanie - i tu bynajmniej nie o program w nagrodę chodzi, a właśnie o te wartości niematerialne…

Uznanie redakcji swoją drogą, a i po drodze zbierałam te najmilsze dowody aprobaty… po prostu od samych userów! :slight_smile:

I było mi bardzo miło , gdy ktoś - wprost na Forum, czy też na PW - napisał kilka słów w podzięce!

Sorki dla wszystkich, których zawiodłam - bo np. nie odpowiedziałam w porę na PW, a potem się już to potoczyło w otchłań…

Bywa i tak, że ciężko mi jest zapanować nad mykami - bo i zdarzenia nader szybko następują! :frowning: Myślę, że to wiecie i jesteście w stanie zrozumieć !!

Buziaki dla wszystkich; nawet dla przeciwników (a i takowych również mam)! :cmok1:

Jak na razie nie dostałem namiarów na SniFFera i Waterproof , czyżby nie byli chętni na nagrodę? :slight_smile:

Ale moje dostałeś ?? :smiley:

Już nie mogę się doczkać przesyłki :lol:

Tak poza tym, dzięki za obdarownie i dostrzeganie wkładu wnoszenego dla dobra Forum :smiley:

Pozdrawiam :okulary:

No to teraz w postępie geometrycznym do 500.000 i robimy imprezę, jakiej nie przeżył nikt :smiley:

to mi się podoba :lol:

chyba jakiej nikt nie przeżyje :lol:

ha za dużo już widziałem :wink: ehehe ale na bank się (w)stawię :wink:

Czego to się dla nerek nie robi 8)

Witam,

Ja, jako KONESER, idę za Piniol em. :hahaha:

A ja ide za Maniooo :smiley:

INFORMACJA

Mieliśmy małe problemy natury “organizacyjnej” ale właśnie przed chwilą paczki poszły (poleconym) do zainteresownych.

Czyli przed weekendem powinny dotrzeć :slight_smile:

UPDATE

Właśnie się zorientowałem, że dzisiaj czwartek :slight_smile:

Czyli przyjdą raczej w weekend niż przed weekendem…

No to wspaniale :smiley:

ehhh szkoda, bo teraz to pracuję, więc czas testowania drinków się wydłuży :wink: no ale dam radę :lol: :wink:

Pracować czy testować :smiley:

hmmm o tym nie pomyślałem :lol:

Zainteresowani się cieszą… :slight_smile:

Haa… ja to dobrze wiem Piniol, wcale cię to nie martwi, wręcz odwrotnie… :lol:

no właśnie martwi, bo przez pracę będę mógł testować tylko przez piątek i sobotę :lol: