256 a 128 ram w grafice

mam pytanie czy AGP GALAXY GEFORCE 7300GT 128MB DDR3 1.4NS ZALMAN wystarczy mi by pograc sobie w najnowsze gierki czy potrzebne juz cos z 256MB bo slyszałem ze 256 jest tylko potrzebne tylko do gry na wiekszych rozdzielczosciach tak to ten ram nie jest wykożystywany przez grafe. Ja gram na 1280x1024 lub niższych czy ta grafa mi wystarczy ponoc jest swietna?

świetny jest g8800 gtx

tak

tak

no na niższych sobie bedziesz gral :smiley:

ok dzieki za odp

8800gtx?! Świetna?! To jest najdziwniejsza karta jaką w życiu widziałem, choć wszystkie gry na niej pójdą bez najdrobniejszej przycinki, ale jej konstrukcja, jak dla mnie jest conajmniej dziwaczna, ale tak to już jest z naszą kochaną nvidią…

A jeśli chodzi o 7300, a szczególnie ten model o którym piszesz to warto kupić, wszystkie gry będą chodzić na najwyższych ustawieniach (oprócz gothica 3 :mrgreen: ) , tymbardziej, że masz 728mb ramu. 7300 z 128mb wystarczy, polecam!

Dziwaczna?

To jest karta do dx10 i chyba tak musi być.

jedyne co w niej skopali to rozmiary :frowning: jest tak wielka ze to masakra , a przez to dużo bierze prądu i bardziej sie grzeje

Duży to ma radiator podobnie jak np. GV-3D1-68GT, ale to nie dlatego jest grzałką, ma ‘‘duże’’ GPU 90 nm i z tego powodu grzeje i jest energochłonna jak Pentiumy 4/D. Lepiej poczekać aż te karty będą w tech np. 65 nm.

właśnie o to mi chodziło

a mój procek athlon XP 2000+ nie bedziej tej karty ograniczal chodzi mi o 7300gt

Troche będzie, zawsze można podkręcić.

Podaj dokładnie firmę zasilacza.

tracer model:4Life/400 już slyszałem opinie na jego temat i podobno szajs ale jak myslicie ta grafika pociagnie na nim

a co do procka to na mojej plycie głównej to chyba go nie podkrące?

Raczej podkrecisz,KT3 Ultra2 ma pare opcji w biosie do OC.

wiecie nie znam sie na podkręcaniu ale jak by ktos mial jakis poradniczek lub instrukcje jak sie podkreca to prosze. wiem ze to smieszne no ale nie kazdy potrafi takie rzeczy

wątpie ;/

zmień zasilacz póki jeszcze nic się nie stało.

A jak masz atka 2000+ to bierz z 128MB pamięci,

na takiej rozdziałce to ciężko będzie grać na 1024x768 to jeszcze można pograć :wink:

co do zasialacza to juz wiem ze powienien byc Furton ponoć jest dobry tylko jaki model i zeby cena sie miescila w 150 zł.

ok czyli grafa z 128MB na ten procek jest dobra. z ta rozdzielczościa przesadzilem 1024x768 jak na gry to wystarczy i to w zupelności.

ten ci starczy

http://www.allegro.pl/item142134722_ult … urier.html

spoko ale ja mam dysk ATA czy jest tam takie zasilanie, bo pisze przejsciówka na SATA czyli podstawowe jest ATA czy tak?

i jeszcze zamierzam grafike kupic Radeon 9800Pro czy on mi wystarczy

Tak ma. Wtyczki do ATA to te same co do napędów optycznych. Nazywają się Molex.

Z jakiej lini zasilany jest ten procek?

Forton 400W z mocną +5, płyta nie ma wspomagania z +12.

http://www.pchardware.ro/Reviews/MSI/KT … /board.jpg

Zależy w co grasz, jednemu wystarcza słabsza, drugi potrzebuje 8800GTX w trybie SLi. Na tej karcie jeszcze pograsz.

czyli podsumowując abym mógł podpiąc lepsza grafe np GF7300gt wystarczy mi ten FURTON 350W i bede mógl troche czasu na nim podzialać czy tak?

i jeszcze jedno ten zasilacz ma zasilanie PCIE a ja mam AGP