27 lat Linuksa

25 sierpnia 1991 r. Come on! :slight_smile:

aha.

A rok linuksa jeszcze trwa? Od ilu? Od 27 lat? :wink:

Na DP mało kogo interesują perypetie rozwoju software dla serwerów. Ot, taka dziadowa grupa docelowa.

A co wolność słowa już nawet tutaj poszła w las ? :wink:

https://synonim.net/synonim/kiepski

A wyzwał ciebie, czy napisał o jakieś grupie. Skąd wiesz jaka to grupa i kto w niej jest . Nie wiesz to było ogólne stwierdzenie więc raczej nikogo nie obraziło :wink:

No i gdzie widzisz problem ? Co innego jak byś powiedział po imieniu lub nazwisku lub wskazał palcem wtedy ktoś mógłby poczuć się urażony :wink:

Jak tak patrzę to temat jest całkiem inny niż to co wypisujecie. Może tak koniec z personalnymi wycieczkami?

No jak inny mówi o 27 latach linuxa. Jednym się to podoba innym nie i o tym piszą w tym temacie. już naprawde nie masz czego się czepiać ?

Tak od piątego postu sobie urządzacie przepychanki. Kolega aż swoje posty pokasował, żeby mu się nie oberwało - próżny trud, bo moderator i tak widzi co było. I nie, nie piszą w temacie kto co się komu podoba tylk kto jest większym dziadem czy debilem…

Hah ja tam się pana moderatora nie boje ale koniec offtopu. Niech raz będzie po twojemu :smiley:

wiem że widać, posty usunąłem bo nie są na temat

W ramach sprostowania (skoro moje słowa wywołały takie oburzenie): “dziadowa grupa docelowa” - słaba, kiepska bo celuje w dzieci, ludzi którzy mają dwie lewe ręce do technologii a zamiast informacji gonią za kiepską sensacją gorzej niż pudelek i jest to kiepska grupa docelowa dla portalu bo to nie na tym zbudowano DP a obecne decyzje tylko szkodzą.

Co ty nie powiesz?